شرکت کارگزاری مسکن به ساماندهی متقاضیان مسکن مهر می پردازد

رشت خبرگزاری مهر: مدیر شعب استان گیلان گفت: شرکت کارگزاری مسکن برای ساماندهی متقاضیان واجد شرایط استفاده از تسهیلات مسکن مهر برای معرفی به پیمانکاران قراردادهای سه جانبه و سازندگان خود مالک تشکیل می شود.

خشنود زینالی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به عدم امکان پرداخت تسهیلات خرید مسکن مهر افزود: کارکنان انتقالی از مرکز می توانند با نام نویسی در شرکت کارگزاری مسکن نسبت به دریافت احدهای مسکن اقدام کنند.

وی در ادامه ضمن تاکید بر انتقال سپرده های اشخاص حقیقی و حقوقی به حساب سپرده مهر اظهار داشت: سازمان مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن می توانند با انتشار اطلاعیه نسبت به راهنمایی متقاضیان مسکن مهر برای این افتتاح سپرده در بانک مسکن اقدام کنند.

مدیر شعب بانک مسکن گیلان بر وحدت رویه در مورد ارزیابی پروژه های مسکن مهر و همچنین برداشت از حساب شرکتهای تعاونی ما بین بانک مسکن و سازمان مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به اینکه مشتریان بانک مسکن می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز این بانک در سراسر استان صورت حساب مربوط به یارانه های نقدی خود را مشاهده کنند، افزود: این بانک به منظورارتقای کیفی سطح خدمت رسانی و کاهش مراجعه مشتریان به شعب بانک مسکن، سرویس صورت حساب یارانه را در دستگاه های خودپرداز خود فعال کرده است.

زینالی ادامه داد: بر این اساس مشتریان بانک مسکن که شماره حساب خود در این بانک را در سامانه وزارت رفاه ثبت کرده اند از این پس می توانند با استفاده از مسکن کارت بانک مسکن و تلفنبانک متمرکز و ورود اطلاعات شماره کارت و رمز دوم کارت از وضعیت حساب خود مطلع شده و صورت حساب یارانه خود را دریافت کنند.

کد خبر 1210647

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =