دولت نگاه ویژه ای به حل مشکل آب در استان یزد دارد

یزد - خبرگزاری مهر: معاون اول رئیس جمهور یکی از دغدغه ها و مشکلات اساسی استان یزد را مشکل آب دانست و از نگاه ویژه دولت برای بررسی و رفع این مشکل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر در یزد، محمدرضا رحیمی ظهر دوشنبه در جلسه کارگروه تخصصی استان یزد، توسعه راه آهن و رفع مشکل آب استان یزد را از اساسی ترین نیازهای مردم این استان برشمرد و خواستار تحول و رفع مشکلات در این دو بخش شد.

معاون اول رئیس جمهور گفت: استان یزد از قطبهای صنعتی کشور به شمار می رود و توسعه راه آهن در استان یزد و برقراری ارتباط ریلی این استان با دیگر استان های کشور را امری مهم و ضروری عنوان کرد.

رحیمی اظهار امیدواری کرد: در سومین سفر استانی هیئت دولت به استان یزد، مصوباتی بیش از دو سفر قبلی در راستای خدمت رسانی به مردم این استان به تصویب برسد.

در این جلسه که با حضور استاندار، نمایندگان مردم استان یزد در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان دستگاه های اجرایی در آستانه سومین سفر هیئت دولت به استان یزد برگزار شد، ضمن مرور و بررسی پیشرفت فیزیکی مصوبات سفر اول و دوم، برنامه ریزی سومین سفر رئیس جمهور به استان یزد اعلام شد.

در این نشست همچنین اسامی برخی از اعضای کابینه دولت که قرار است به عنوان نماینده ویژه دولت در شهرستانهای استان یزد حضور یابند، اعلام شد.

همچنین در این جلسه مهمترین مسائل و مشکلات استان یزد مطرح شد و پیشنهادات نمایندگان و استاندار این استان مورد بحث و تبادل و نظر قرار گرفت و مصوباتی در راستای پیشرفت و ارتقای استان یزد برای طرح در جلسه استانی هیات دولت در مرکز استان یزد به جمع بندی رسید.

کد خبر 1234516

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =