27 روستای مازندران دهه فجر گازرسانی می شود

ساری - خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت گاز مازندران از گاز رسانی به 27 روستای استان در قالب هشت پروژه گازرسانی همزمان با دهه فجر خبر داد.

محسن عرب مقصودی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از مجموع هشت پروژه فوق، چهار پروژه مربوط به آمل، دو پروژه مربوط به بابل، یک پروژه مربوط به سوادکوه و یک پروژه مربوط به ساری است.

وی اعتبار مورد نیاز برای پروژه های فوق را 52 میلیارد و 900 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از این پروژه ها بستر گازرسانی به بیش از سه هزار و 700 خانوار خانوار مهیا خواهد شد.
 
عرب مقصودی از بهره برداری از خط تغذیه دابودشت شهرستان آمل در دهه فجر خبر داد و افزود: روستاهای اسکومحله، اسپنده، کاسمده، سهری، طوله کلا، سورک، بورمحله، الو، درزی کلا، کمانگرکلا، سنگر، پپین،غیاث کلا و زیارکلا شهرستان آمل از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران  از بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای توکل کریم کلا،شریعت کلا، کرفون کلا، درزیکلا کریم کلا، چمازکلا، کبودکلا و دریکنده از روستاهای شهرستان بابل در دهه فجر سال جاری خبر داد و افزود: با بهره برداری از این پروژه ها بیش از هزار خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.
 
عرب مقصودی، بهره برداری از شبکه توزیع شرق شیرگاه و بهره برداری از شبکه تغذیه روستایی علویکلای ساری را از دیگر پروژه های قابل افتتاح دهه فجر درمازندران عنوان کرد.
 
کد خبر 1237940

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =