جزئیات برنامه های شبکه فعالان ازدواج

قزوین - خبرگزاری مهر: مدیرعامل خبرگزاری برنا از فعالیت شبکه فعالان ازدواج به عنوان یکی از برنامه های ارزشمند سازمان جوانان کشور یاد کرد و گفت: مهمترین محورهای فعالیت شفا اطلاع رسانی، همسریابی، فرهنگ سازی، حساس سازی، تسهیلات، سخنرانی، پژوهش، تولید محتوی و انتشارات در بخش جوانان است.

به گزارش خبرنگار مهر در قزوین، پرویز کرمی در حاشیه افتتاح دفتر خبرگزاری برنا در قزوین در گفتگو با خبرنگار مهر در قزوین با بیان اینکه این فعالیتها با حمایت دولت و همکاری جوانان محقق خواهد شد گفت: دولت حمایت کننده، سیاست گذار و بستر ساز و تسهیل کننده امور است اما کارها باید توسط جوانان و خانواده آنان انجام شود و در واقع شبکه شفا در کشور، پیوند مهر، کانون ازدواج آسان، جهیزیه آسان، تشکل های مردمی هستند که از قدیم الایام حضور داشتند و با همکاری خیرین در این امور فعالیت می کردند.

وی تصریح کرد: سازمان ملی جوانان با حمایت از این تشکل ها، هدایت و ساماندهی آنها، شکل سازمان یافته ای به این نهادهای مردمی داده و با راه اندازی شبکه فعالین ازدواج در 17 استان در صدد است بزودی این تشکل را در تمامی استانها تاسیس کند.

مدیرعامل خبرگزاری برنا یادآورشد: در موضوع ازدواج سه تشکل عمده داریم، تشکلهای مردمی مانند کانون پیوند مهر، جهیزیه آسان، ازدواج آسان و شفا و در بخش دیگر کارها طبق مصوبه مجلس انجام می شود که کمیته سامان ازدواج استانهاست که به ریاست استانداران سراسر کشور با عضویت امام جمعه، رئیس شورای شهر و سایر مسئولان شکل گرفته و کارها به ریاست استاندار در مراکز و فرمانداران در شهرستانها انجام می شود که با استفاده از امکانات دولتی، شهرداری ها و فرمانداری ها می توان خدمات مناسبی به جوانان ارائه کرد.

وی گفت: با استفاده از شبکه شفا امکانات مراکز دولتی شناسایی می شود و از طریق تشکلهای مردمی در اختیار جوانان قرار می گیرد.

کرمی از برنامه های آینده این خبرگزاری هم خبر داد و گفت: این خبرگزاری در حال حاضر یک رسانه مجازی ملی است اما در آینده نزدیک به سه زبان خارجی فعالیت خواهد کرد و بین المللی می شود.

کد خبر 1247540

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =