حضور چشمگیر مردم توجه رسانه های خارجی را برانگیخته است

کرج - خبرگزاری مهر: نماینده مردم کرج در مجلس گفت: حضور پرشور مردمی در 22 بهمن که هر سال پرشکوه تر از سالهای گذشته برگزار می شود، توجه خبرنگاران رسانه های خارجی را به خود جلب کرده است.

 فاطمه آجرلو  پیش از ظهر جمعه در حاشیه برگزاری مراسم 22 بهمن  کرج در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج اظهار داشت: اینکه امام فرمودند انقلاب ما  انفجار نور بود ما  مثلا در مصر شاهد این حرکت بودیم و نورانیت را هیچ کس نمی تواند محصور کند.

وی افزود: ما مفتخریم نوکری مردمی را می کنیم که بهترین مردم جهان هستند .

این مسئول خاطرنشان کرد: امسال با توجه به تحولات خاورمیانه و آفریقا امسال دهه فجر و 22 بهمن در کشور ما نیز متفاوت است و در واقع باید گفت: نرم افزار و فکر پدید آورنده این  انقلاب که حکومت علوی بوده است، تکریم انسانها را خواهان است و امروز در دنیا مردم آگاهند.

وی گفت: امروز به بند کشیدن اندیشه ها از اهداف دشمنان است و ملتها امروز خواهان احترام به هویت انسانی خود هستند و اجازه نمی دهند اندیشه هایشان تصاحب شود.

مردم تفاوت دموکراسی و به بند کشیدن اندیشه را می دانند

آجرلو بیان کرد: مردم تفاوت دموکراسی و  به بند کشیدن  اندیشه را می دانند و کسانی که در اندیشه به غارت بردن امکانات و اندیشه های ملت مظلوم هسستند در رسیدن به نتایج  خود ناکام ماندند.

وی خاطرنشان کرد: شعار  اولیه انقلاب ما برای همه  گفتمانهای حاکم برای جهان قابل پذیرش بوده است و از آن الگو گرفته اند.

نماینده مجلس عنوان کرد: همه ساله مردم در 22 بهمن پرشور تر  از همیشه در صحنه  حضور یافته  اند و همواره برای خبرنگاران خارجی این حضور مردمی قابل توجه بوده است.

وی گفت: مردم سالها در البرز بی مهری دیدند و از کمبود امکانات رنج بردند و دیگر باید مدیریت تعارفی را کنار گذشت و از فرصتها بهره گرفت.

آجرلو اظهار داشت: با سفر رئیس جمهوری بودجه های خوبی به استان تخصیص یافت که امروز تخصیص این اعتبارات و مدیریت قوی مدیران فجر آفرینی جدیدی است.

وی بیان کرد: امروز فجر ما یک گفتمان جهانی است، حضور در تمامی عرصه های جهانی از سوی ایرانیان دراین راستا نشان دهنده همین گفتمان است.

کد خبر 1251010

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =