تأمین فضاهای عمومی در پروژه های مسکن مهرباید مورد توجه انبوه سازان باشد

کرمانشاه - خبرگزاری مهر: استاندار کرمانشاه گفت: تأمین فضاهای عمومی در کلیه پروژه های مسکن مهراستان باید مورد توجه انبوه سازان قرارگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر در کرمانشاه، سید دادوش هاشمی در هشتادو دومین جلسه شورای مسکن استان که با حضورکلیه اعضاء در محل استانداری تشکیل شد، اظهارداشت: کلیه مجریان و پیمانکاران پروژه های مسکن مهرباید در کنار پیشرفت فیزیکی پروژه ها ی خود نسبت به تأمین فضاهای عمومی از جمله آب و فاضلاب، محوطه سازی، بهداشتی و درمانی و آموزشی اقدام نمایند و درهر جلسه شورای مسکن گزارش روند این فاز را ارائه دهند.

وی در ادامه ازروند پیشرفت پروژه های مسکن مهر ابراز رضایت نمود و افزود: خوشبختانه با وجود برودت هوا و فصل سرما در استان هیچ پروژه ایی به تعطیلی نکشید و کلیه پروژه ها با یک آهنگ خوبی در حال  پیشرفت هستند ولی باید این آهنگ شتاب بیشتری به خود بگیرد که در سال آینده  با برنامه ریزی دقیق  بتوانیم تعدادی از این واحد ها را به متقاضیان واگذار کنیم.

هاشمی با اشاره به فصل درختکاری در ماه جاری،خطاب به کلیه پیمانکاران اظهارداشت: این ماه فرصت مناسبی است که کلیه پیمانکاران پروژه های  مسکن مهر در استان با همکاری اداره کل منابع طبیعی استان با در نظر گرفتن شرایط  زیست محیطی و آب و هوایی نسبت به درختکاری و محوطه سازی فضاهای سبز اقدام کنند.

در ادامه جلسه گزارشی از پیشرفت فیزیکی کلیه طرح ها و پروژه های مسکن مهر در استان و همچنین مقاوم سازی مسکن مهر روستایی و شهرهای زیر 25هزارنفر ارائه شد.

در پایان جلسه  دو نفر از انبوه سازان و پیمانکاران مسکن مهر در استان (آقایان منوچهر خسروی و بهبود هدایتی) به ترتیب یکی  با اهدا370 میلیون تومان جهت ساخت مسکن مهر محرومین تحت پوشش بهزیستی و دیگری مسئولیت احداث یک باب مدرسه در پروژه دو هزار واحدی سجادیه کرمانشاه را تقبل کردند.

استاندار کرمانشاه  قبل از تشکیل جلسه شورای مسکن استان به همراه اعضای این شورا از چند  پروژه مسکن مهر در شهر کرمانشاه بازدید کرد.

کد خبر 1259294

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =