تمبر پنگول به احترام کودکان چاپ شد

مدیر شبکه تهران تاکید کرد:‌ چاپ اولین تمبر کودک در ایران توجه به خیال کودکان و امید فردای ایران است.

مسعود احمدی افزادی مدیر شبکه تهران در گفتگو با خبرنگار مهر درباره چاپ تمبر شخصیت عروسکی پنگول در برنامه رنگین کمان گفت: دنیای کودکان، دنیای تخیل و خیال است و کودکان در دنیای خیال خود همیشه فرداهای زیبایی را برای خودشان تصور می‌کنند.

وی در ادامه افزود: یکی از کارکرد‌های برنامه کودک به ویژه رنگین کمان توجه به خیال کودکان است، خیالی که می‌تواند منشاء امیدواری‌ها و برآورد شدن آرزوهای آینده او باشد. کودک با همه چیز حرف می‌زند و هر چیز در عالم با کودکان صحبت می‌کنند.

مدیر شبکه تهران خاطرنشان کرد: شخصیت عروسکی پنگول نماد صحبت و گفتگوی همه این موارد است که به آن اشاره کردم. همه آنهایی که ذهن پاک کودک و سخن گفتن تلقی می‌شوند در میان کودکان پندها، حرف‌های شیرین و آموزش‌های زیادی را یادمی‌گیرند و خیال پردازی می‌کنند و در ضمیر ناخودآگاهشان برای آینده ثبت می‌کنند.

احمدی در ادامه افزود: ‌در یک کلام توجه به خیال کودکان امید به فردای ایران است، بنابراین تمبر پنگول به احترام کودکان که در خیالشان با این عروسک کوچک همراه هستند و این عروسک هم برایشان نقشی ایفا می‌کند،‌ به چاپ رسید. این اولین تمبر کودک در ایران است.

کد خبر 1271920

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =