تسنیم نور و معاونت پرورشی آموزش و پرورش تهران تفاهمنامه امضا کردند

تفاهم‌نامه همکاری اجرای طرح ملی سپهر ایرانی در شهر تهران به‌منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و هم‌افزایی بیشتر با سازمانها و نهادهای همسو میان مؤسسه فرهنگی تسنیم نور و معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهر تهران امضا شد.

 به گزارش خبرگزاری مهر، زمینه‌های همکاری در این تفاهمنامه که به امضای مدیرعامل مؤسسه فرهنگی تسنیم نور علیرضا لولاچیان و معاونت پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران،رضا امانی رسیده است، توسعه و ترویج اصول تعلیم و تربیت دینی با امید به پرورش نوجوانان و جوانان متعهد، توانمند، با نشاط و هوشیار و در خدمت اهداف عالیه‌ نظام و انقلاب اسلامی و شناسایی و سازماندهی دانش آموزان مستعد در مدارس و حمایت مادی و معنوی از استعدادهای بالقوه آنان است.

از دیگر موارد زمینه‌های همکاری که در این تفاهمنامه قید شده است می‌توان به گسترش کمی و کیفی فعالیت دانش آموزان در ارتباط با مسائل تربیت دینی، برگزاری همایشها و اردوهای فرهنگی- مهارتی در جهت ارتقای سطح تربیت دینی و بهره گیری از خدمات تخصصی مجریان طرح و اساتید در پیشبرد اهداف و ارائه مطالب مربوط به تربیت دینی اشاره کرد.

علیرضا لولاچیان مدیرعامل مؤسسه فرهنگی تسنیم نور وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در این نشست با تأکید بر ضرورت عقد این تفاهمنامه تصریح کرد: با حمایت معاونت پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران و همچنین استقبال مدیران مناطق 11 و 12 از طرح ملی سپهر ایرانی، امید می‌رود این فعالیت پایه‌ای شود برای امضا چنین تفاهم‌نامه‌ای با وزارت آموزش و پرورش کشور.

مدت این تفاهم نامه 4 سال شمسی بوده و در صورت تمایل و اعلام کتبی طرفین ظرف مدت یکماه قبل از انقضا و موافقت با آن قابل تمدید است.

کد خبر 1300221

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 7 =