192 قرارداد در نمایشگاه توانمندیهای صنعتی خوزستان منعقد شد

اهواز - خبرگزاری مهر: مدیر عامل شهرکهای صنعتی استان خوزستان گفت: در نمایشگاه توانمندیهای صنعتی استان خوزستان که چندی پیش در اهواز برگزار شد 192 عقد قرارداد بین شرکتهای استان و تجار صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا طاهری ظهر یکشنبه در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان خوزستان با سپاس از تلاش کسانی که در برگزاری نمایشگاه توانمندی های استان نقش داشتند، تاکید کرد: استاندار برگزاری چنین نمایشگاهی برای معرفی توانمندی های استان و جذب سرمایه گذاران را قابل تقدیر دانست.

طاهری  با اشاره به تاثیر چشمگیری که نمایشگاه معرفی توانمندیهای استان در جذب سرمایه گذاران داشته، گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی در سطح استان که بر ظرفیتهای بومی آن تاکید دارد و واحدهای صنعتی بسیاری را که امکان تعامل و همکاری بین آنها وجود دارد به یکدیگر معرفی کرد.

وی افزود: تعداد 233 واحد صنعتی در این نمایشگاه توانمندی های خود را به معرض نمایش گذاشته که 60 واحد دیگر به علت برخی کمبودها در این نمایشگاه امکان حضور نیافتند.

طاهری از عقد قرارداد بین 192 واحد صنعتی و تجار در این نمایشگاه خبر داد و اظهار داشت: 85 درصد از واحدهای حاضر در نمایشگاه دارای بازارهای جداگانه برای تولیدات خود شده اند.

مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان تصریح کرد: بیش از 50 درصد از این واحدها برای شرکت در نمایشگاه بعدی توانمندی ها و ظرفیت های استان اعلام  تمایل کردند.

وی درخواست زمین برای نمایشگاه از سوی واحدهای صنعتی را در سه ماهه نخست امسال بیش از 876 هکتار اعلام و این میزان تقاضا را بی سابقه اعلام کرد.
کد خبر 1323739

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =