چهارمين نمايشگاه بين المللي ساختمان با هدف به دست آوردن بازارهاي صادراتي و بهبود و توسعه تكنولوژي در زمينه ساخت و ساز از 8 تا 11 آذر ماه در تهران برگزار مي شود .

به گزارش خبرنگار اقتصادي خبرگزاري " مهر " ، مجري چهارمين نمايشگاه بين المللي ساختمان با اشاره به برگزاري اين نمايشگاه گفت : چهارمين نمايشگاه بين المللي ساختمان با حضور بيش از 750 شركت داخلي و بيش از 120 شركت خارجي در مساحتي معادل 49 هزار متر مربع برگزار مي شود .
فروزان زيادلو با اشاره به ويژگي هاي نمايشگاه امسال در مقايسه با سال هاي گذشته اظهار كرد: برگزاري 2 نمايشگاه صنعت تاسيسات ساختمان و سنگ در قالب نمايشگاه چهارم،  افزايش مساحت  چهارمين نمايشگاه بين المللي ساختمان و حضور شركت هاي فعال در زمينه طراحي داخلي ساختمان از ويژگي هاي چهارمين نمايشگاه بين المللي ساختمان امسال است .
وي تصريح كرد: در نمايشگاه امسال شركت هاي خارجي شركت كننده به ارائه تكنولوژي هاي جديد خود در زمينه سبك سازي ساختمان، مقاوم سازي ساختمان و بهينه سازي مصرف سوخت مي پردازند .
زيادلو افزود: همچنين برگزاري 2 سمينار علمي و كاربردي مقاوم سازي ساختمان در برابر زلزله با همكاري مركز تحقيقات ساختمان و مسكن وسمينار نظام مديريت كيفيت در صنعت ساختمان  همزمان با برگزاري نمايشگاه ساختمان ازديگر برنامه هاي اين نمايشگاه است .
وي ، برگزاري 2 ميزگرد تخصصي در زمينه ارائه فرصت هاي سرمايه گذاري در كشورهاي عراق و افغانستان براي شناسايي بازارهاي هدف و حضور شركت هاي ايراني در اين كشورها را از ديگر برنامه هاي اين نمايشگاه دانست.
کد خبر 132470

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =