سردار نقدی در گفتگو با مهر: جریان انحرافی بی‌ریشه و بدون پایگاه اجتماعی است

خرم آباد - خبرگزاری مهر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از جریان انحرافی به عنوان جریانی بدون ریشه یاد کرد و گفت: این جریان عددی نیست که بسیج بخواهد برایش برنامه ای داشته باشد.

سردار محمدرضا نقدی در حاشیه سفر به استان لرستان در گفتگو با خبرنگار مهر در خرم آباد در سخنانی در رابطه با شکل گیری یک جریان انحرافی در کشور اظهار داشت: جریان انحرافی یک جریان خیلی کوچک و بی ریشه است، یک جریان بدون پایگاه اجتماعی است و عددی نیست که بسیج بخواهد در مورد آن برنامه ریزی کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر پیرامون انقلاب های مردمی شکل گرفته در منطقه و ضرورت حمایت از این انقلابها نیز بیان داشت: هیچ تردیدی نیست که باید مردم این کشورها مورد حمایت قرار گیرند.

سردار نقدی با بیان اینکه تحلیل های متفاوتی در زمینه این حرکتهای انقلابی وجود دارد بیان داشت: بعضی معتقد هستند که این حرکتهای مردمی انقلابهایی اصیل، دینی و دارای ریشه در اسلام هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این در حالیست که بعضی دیگر ممکن است تصوراتی داشته باشند مبنی بر اینکه در این انقلابها نفوذهایی از سوی اجانب وجود دارد.

سردار نقدی تصریح کرد: در مجموع ممکن است در این زمینه تفاوت تحلیل وجود داشته باشد ولی ما باید از همه انسانهای آزادی خواه دنیا حمایت کنیم.

وی یادآور شد: به اعتقاد من این نهضت ها عمیقا اسلامی و الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با تاکید بر اینکه به طور حتم این انقلابها به پیروزی منجر خواهند شد، ادامه داد: برخی از این حرکتهای مردمی از اوایل سال 57 شروع شدند ولی با توجه به اینکه در آن زمان ریشه های اجتماعی نداشتند و شاخه های نازکی بودند با سرکوب سلطه گران نتوانستند به موفقیتی دست یابند.

سردار نقدی ادامه داد: ولی امروز این انقلابها عمیقا در همه کوچه ها، خیابانها، خانه ها، مدارس و حوزه های علمیه نفوذ پیدا کرده اند و به طور قطع به پیروزی خواهند رسید.

کد خبر 1327805

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =