بسيج دانشجويي دانشگاه علم و صنعت با صدور نامه سرگشاده اي خطاب به رئيس جمهور ضمن انتقاد از روند حاكم در دانشگاه ها و سوء استفاده جناح ها از تريبون هاي دانشجويي ، خواستار رسيدگي صحيح و جلوگيري از ارائه گزارش ها و تحليل هاي يكسويه شدند.

به گزارش خبرگزاري "مهر" در اين نامه سرگشاده،  بسيج دانشجويي دانشگاه علم و صنعت با اشاره به سوء استفاده از شعار آزاد انديشي و نيز لزوم نهادينه سازي و ضابطه مند كردن آزادي ، سياست و عملكرد برخي مسئولان فرهنگي و روساي دانشگاه ها را مورد انتقاد قرار دادند.

بسيج دانشجويي در نامه سرگشاده خود با اشاره به شرح وقايع اخير دانشگاه علم و صنعت، به اهمال كاري ها و جريان حمله به سوله بسيج دانشجويي اشاره كرده و در قسمت هايي از نامه خود آورده است: در اين مقطع فرزندان خميني كبير (ره) در بسيج دانشجويي ، با اعتقاد راسخ به راهي كه آن پير سفر كرده فرا روي آنها نهاده است، مصمم تر از هميشه در اين مسير پيش خواهند رفت و جان، مال و آبرويشان را در اين راه در طبق اخلاص نهاده و از ملامت هيچ ملامت كننده اي بيم نخواهند داشت، حتي اگر در حالي به جيره خواري از حكومت متهم شوند كه در حكومت ديني هم مظلوم ترين باشند و اين ميراثي است كه از مولايشان اميرالمومنين به ارث رسيده است.

دانشجويان بسيجي دانشگاه علم وصنعت در انتهاي نامه خود ابراز اميدواري كردند كه همه مسئولان در جمهوري اسلامي همواره پشتوانه اي مستحكم و منطقي براي رفتار و عملكردشان داشته باشند تا هنگام حضور در پيشگاه الهي شرمنده امام (ره) و شهدا نباشند. و براستي حضور در قيامت و پاسخگويي در برابر خداوند قادر متعال به ويژه براي مسئولان در حكومت اسلامي بسيار سخت و دشوار است.

کد خبر 133981

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =