بودجه IT مركز موسيقي كاملا تامين شده است و ما به شكل كلان به آن نگريسته ايم. به زودي بخش هاي مختلف مركز از امكانات سخت افزاري و نرم افزاري بهره مند مي شوند.

" محمد حسين همافر" رئيس مركز موسيقي در گفت و گو با خبرنگار موسيقي "مهر"، در مورد بخش IT مركز موسيقي كه از روزهاي پاياني هفته گذشته تاسيس شده است، ضمن بيان اين مطلب افزود: هدف اصلي ما از تاسيس اين بخش همگام شدن با دولت الكترونيك است. در حال حاضر همه سعي مي كنند كه هرچه سريع تر براي پيشرفت مراكز مختلف گام بردارند و اين وظيفه در زمينه مركز موسيقي به عهده ما بود. از سويي بايد بگويم كه معاونت هنري وزارت ارشاد مي خواست كه تمام مراكز هنري با هم ارتباط و حركتي هماهنگ داشته باشند و براي اين كار،بهره بردن از  IT بهترين شيوه است. خوشبختانه بايد بگويم كه مركز موسيقي از اولين مراكزي است كه در اين زمينه تجهيز مي شود.
وي افزود: علاوه بربخش سخت افزار كه شامل بخش اصلي شبكه داخلي مركز موسيقي مي شود، بخش نرم افزار هم به زودي راه اندازي مي شود و ما ضرورت هاي وجود اين بخش را بيش از پيش حس كرده ايم.
همافر اصلي ترين اهداف تاسيس بخش سخت افزار و ايجاد شبكه محلي را در مركز موسيقي جلوگيري از نابساماني هاي اداري و بروكراسي دانست و افزود: علاوه بر ارتقاي كيفيت و روزآمد كردن مركز، سرعت عمل در انجام كارها و ارتباط با هنرمندان موسيقي، جزو اصلي ترين اهداف مركز است.
همافر در پايان در مورد جلساتي كه پيش ازاين قرار بود به صورت دوهفتگي با خبرنگاران داشته باشد و حدود چهارماه  است  به تعويق افتاده است، گفت: ما ماه مبارك را داشتيم كه در آن برگزاري جلسات سخت بود، اما با آمدن آقاي شريفي به زودي يك نشست خبري خواهيم داشت.
کد خبر 134004

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 11 =