رسيتال پيانوي بهاره كمايي در روز 12 آذرماه در سالن اصلي فرهنگسراي نياوران اجرا مي شود.

به گزارش خبرنگار موسيقي "مهر"، در اين برنامه" بهاره كمايي" آثاري از "يوهان سباستين باخ"،‌‏شامل پارتيتور شماره 1 و درسي بمل ماژور، "يوهانس برامس"، شامل اينترمتزواپوس "118 شماره 1 در لامينور،" اينترمتزواپوس" 118 شماره 2 در لاماژور،"راپسودي "اپوس 79 شماره 1 درسي مينور و آثاري از" مهران روحاني" شامل  وارياسيون بر روي تم صبا و آثاري از" فردريك شوپن" شامل، اتوداپوس 10 شماره 1 در دوماژور، اتود اپوس 25 شماره 1 در لابمل ماژور، اتود اپوس 25 شماره 12 در دومينور و اسكرتزو شماره 2 اپوس 31 درسي بمل مينور را اجرا مي كند.


شايان ذكر است، "بهاره كمايي" ازكودكي با موسيقي آشنا شد و از 8 سالگي آموزش پيانو را نزد دكتر"مهران روحاني" آغاز نمود. در سال هاي بعد علوم پايه موسيقي از جمله هارموني،‌‏ فرم و... را نزد او فرا گرفت. وي پس از اخذ ديپلم به تحصيلات خود در رشته ميكروبيولوژي ادامه داد و موفق به دريافت مدرك فوق ليسانس در اين رشته شد.
وي همزمان با تحصيل در دانشگاه به فراگيري رموز نوازندگي پيانو زيرنظر خانم "هاينوش ماكاريان" پرداخت و تا به امروز از راهنمايي هاي وي بهره مي گيرد. او دركلاس هاي پيشرفته" گرهارد گرچلگر" (استاد موسيقي كنسرواتوار وين) شركت نموده و كنسرت هاي متعددي را اجرا نموده است كه از آن جمله مي توان به آخرين ريستال درسالن رودكي و دوئت در پيانو به همراهي "صفا شهيدي" در فرهنگ سراي نياوران اشاره نمود.

کد خبر 134089

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =