همایش "نقش ادیان و رهبران دینی در مقابله با خشونت علیه کودکان" برگزار می‌شود

قم - خبرگزاری مهر: همایش "نقش ادیان و رهبران دینی در مقابله با خشونت علیه کودکان" با همکاری یونیسف از سوی دانشگاه مفید برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این همایش از سوی مرکز مطالعات حقوق بشر دانشگاه مفید و با مشارکت معاونت حقوقی قوه قضائیه و یونیسف در سال جاری برگزار خواهد شد.

روز برگزاری همایش

این همایش روزهای 27 و 28 مهرماه سال جاری مطابق با 21 و 22 ماه ذیقعده در قم برگزار خواهد شدو علاقه مندان تا 18 شهریور ماه فرصت دارند تا آثار و مقالات خود را ارسال کنند.

همایش نقش رهبران دینی در مقابله با خشونت علیه کودکان با موضوع نقش رهبران دینی در مقابله با تنبیه بدنی کودکان برگزارخواهد شد.

محققان و اندیشمندان می توانند مقالات خود را در محورهای عوامل و ریشه های تنبیه بدنی در محیط آموزشی و پرورشی و راه کارهای مقابله با آن، دیدگاه ادیان درباره تنبیه بدنی کودکان در محیط خانه و خانواده ، دیدگاه ادیان درباره تنبیه بدنی کودکان در محیط آموزش و پرورش به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

برخی محورهای همایش

سیره تربیتی پیشوایان دینی در مقابله با تنبیه بدنی کودکان، جایگزین های تنبیه بدنی کودکان از نگاه ادیان، بررسی تطبیقی روایی یا ناروایی تنبیه بدنی کودکان از نگاه ادیان، پیامدهای ناگوار تنبیه بدنی کودکان از نگاه ادیان،  و نقش آموزه های دینی در حقوق داخلی و بین المللی برای مقابله با تنبیه بدنی کودکان از دیگر محورهای این همایش است.

علاقه مندان باید مقالات خود را حداکثر در 5 هزار کلمه و به صورت word به دبیرخانه همایش واقع در دانشگاه مفید قم ارسال کنند. 
 

کد خبر 1360228

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =