خباز در گفتگو با مهر:

اصلاح‌طلبان با چراغ روشن در انتخابات شرکت می‌کنند

شناسهٔ خبر: 1361590 -
عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان با چراغ روشن در رقابت های آینده حضور می یابند گفت: جریان اصلاحات، چهره های پایبند به اصول را برای حضور در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی کاندیدا می کند.

محمدرضا خباز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اصلاح طلبی و اصولگرایی دو حقیقت انفکاک ناپذیر هستند و اصلاح طلب واقعی باید اصولگرا نیز باشد، اظهار داشت: افرادی از طرف جریان اصلاحات به عنوان کاندیدا به میهمانی انتخابات برای حضور در مجلس آینده دعوت می شوند که به اصول نظام جمهوری اسلامی ایران پایبند باشند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی افزود: کاندیداهای جریان اصلاحات باید به قانون اساسی، ولایت فقیه، خط امام، انقلاب اسلامی و اسلام پایبند باشند در غیر این صورت نمی توانند با نام و عنوان جریان اصلاحات به انتخابات وارد شوند.

وی افزود: اصولگرای واقعی نیز باید اصلاح طلب باشد و و زیر چتر اسلام و قانون اساسی با رویکردی اصلاح طلبانه و ظرفیت های فراموش شده قانون اساسی را احیا کند.

خباز با اشاره به جلسه اخیر فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اصلاح طلبان قصد ورود چراغ خاموش به انتخابات را ندارند و شرکت در انتخابات را حق قانونی خود می دانند.

وی تاکید کرد: ما برای نظام دایه نیستیم بلکه مادری دلسوز هستیم که برای فرزند عزیزمان که انقلاب اسلامی است با تمام وجود دل می سوزانیم.

خباز با اشاره به اینکه  آذر ماه مشخص خواهد شد که شرایط انتخابات رقابتی خواهد بود یا نه اظهار داشت: متناسب با رویکرد شورای نگهبان به اصلاح طلبان ساز و کار حضور جریان اصلاحات در انتخابات مشخص خواهد شد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 8 =