فوتبال فارس هزینه انتخابات نشود/ مسئولان شعار را با عمل عوض کنند

شیراز - خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: نمایندگان فارس فوتبال را هزینه انتخابات نکنند و مسئولان این استان نیز به سمت جدا شدن از شعار و در مسیر عملگرایی حرکت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، هادی آیت الهی ظهر پنجشنبه در سمینار روسای هیئتهای فوتبال استان فارس تاکید کرد: زمان انتخابات نزدیک است و هرکس به گونه ای می خواهد از این وضعیت پیش آمده فوتبال استان به نفع خود استفاده کند.

وی ادامه داد: امروز نمایندگان استان از افراد کم توقع و همدل حاضر در ورزش استفاده می کنند ولی در موقع کمک به ورزش همگان در سایه هستند و به روی خود نیز نخواهند آورد که باید برای مردم و فوتبال استان حرکتی انجام شود در حالیکه امروز هرکس برای حفظ کردن حوزه انتخابی خود از تمامی ابزارهای سیاسی و اجتماعی استفاده می کند.

رئیس هیئت فوتبال استان فارس ضمن گلایه از مجمع نمایندگان استان فارس یادآور شد: مجمع نمایندگان استان فارس تاکنون برای ورزش حرفه ای استان چه حرکتی را انجام داده است، چندین روز است که دو نامه مختلف به نمایندگان استان ارائه شده ولی در مقابل کمترین جوابی دریافت نشده است.

آیت الهی ادامه داد: 17 نماینده استان می توانند با استفاده از این پتانسیل وزیر را استیضاح کنند ولی آنقدر در جنگ و دعواهای سیاسی داخل استان گرفتار شده اند که دیگر زمانی برای پاسخگویی به نیاز مردم ندارند.

وی یادآور شد: ازطرفی دیگر آنقدر چالش در زمان مدیریت سابق تربیت بدنی استان به وجود آمده که تمامی مدیران تربیت بدنی باید تلاش کنند تا بتوانند بخشی از این چالشها را برطرف کنند.

گریه و خنده با صعود تیم فوتبال فجر همراه شد

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه سخنان خود با بیان اینکه کمترین کمک از سوی نمایندگان و مسئولان استان به تیمهای فوتبال لیگ برتری و لیگ یکی نشده است، افزود: زمانیکه صعود تیم مقاومت به لیگ برتر حتمی شد به دلیل رسیدن فوتبال استان به جایگاه واقعی خود خوشحال بودیم و به دلیل اینکه باز هم شاهد عدم همکاری مسئولان خواهیم بود ناراحت شدیم . امروز نیز در همین حال قرار داریم زیرا تا سه روز دیگر مسئولان فجر باید طبق قانون 20 درصد قرار داد بازیکنان خود را پرداخت کنند که اگر چنین نشود بازیکنان می توانند از تیم جدا شوند.

رئیس هیئت فوتبال استان فارس افزود: پنج روز زمان است که تکلیف تیمهای فوتبال برق شیراز با 65 سال سابقه و پیام مخابرات استان مشخص شود در حالیکه مسئولان استان همچنان در خواب قرار دارند و اگر هم امروز از طریق تریبونهای مختلف شعار کمک به فوتبال را سر می دهند هزینه انتخابات را پرداخت می کنند.

12 خریدار تیم پیام مخابرات آماده هستند

آیت الهی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه هیچ شادی و نشاطی برای جوانان بالاتر از ورزش نیست، گفت: همایش و یا سمیناری با هزینه های چند صد میلیونی برای تعدادی از افراد خاص برگزار می شود درحالیکه اگر مسئولان به فکر ایجاد نشاط و شادی در استان هستند بهتر است تیم برق شیراز و یا پیام مخابرات را حفظ کنند.

وی افزود: پیام مخابرات 12 خریدار با نرخ بالای 800 میلیون تومان را در خارج استان دارد، درحالیکه مسئولان و نمایندگان استان هر روز شعار جذب سرمایه گذاران مختلف را می دهند نمی توانند و یا نخواسته اند که حمایت کننده مالی برای تیمهای فوتبال استان پیدا کنند و از طرفی باید پرسید که شرکت مخابرات با سود بیش از 40 میلیارد تومان چگونه از تیم داری عاجز است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: بخشی از هزینه فرهنگی استان را به ورزش اختصاص دهید زیرا به گفته خود مسئولان هزینه در ورزش نوعی سرمایه گذاری است.

آیت الهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور 150 فوتبالیست فارسی در خارج این استان گفت: بیش از 150 فوتبالیست اهل استان در خارج فارس مشغول هستند در حالیکه اگر مسئولان از این افراد حمایت می کردند امروز تیمهای فوتبال استان فارس باید در مسابقات آسیایی شرکت می کرد نه اینکه از صعود و بازگشت به جای اول خود خوشحال می بود.

وی با اشاره به اینکه تربیت بدنی و هیئت فوتبال نقش حمایتی خود را به خوبی ایفا کرده اند، گفت: فعالیتهای هیئت فوتبال و تربیت بدنی استان را برخی با خروجی مقایسه می کنند در حالیکه نقش این دو نهاد تنها حامی بودن است که در این خصوص حمایتهای لازم نیز به عمل آمده  است.

آیت الهی ادامه داد: به دنبال پست و مقام بالاتری نیستم زیرا پس از 30 سال خدمت اگر هم امروز برکنار شوم بازهم از تریبونهای مختلف، مساجد و ... استفاده می کنم و این سخنان را به گوش مردم خواهم رساند تا حق فوتبال استان را بگیرم.

کد خبر 1363944

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =