250 میلیارد ریال به توسعه شهرهای کوچک همدان اختصاص یافت

همدان - خبرگزاری مهر: استاندار همدان گفت: افزون بر 250 میلیارد ریال برای توسعه و پیشرفت شهرهای کوچک استان همدان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، کرم رضا پیریایی در هجدهمین برنامه عصر کاری و شب فرهنگی در شهر تجرک مرکز بخش پیشخور، افزود: این اعتبار در مجموعه برنامه‌های عصر کاری و شب فرهنگی که در 21 شهر کوچک این استان برگزار شده، به تصویب رسیده است.

استاندار همدان، برنامه عصر کاری را برای کمک هرچه بیشتر به موضوع خدمت معرفی کرد و افزود: رشد و پیشرفت شهرهای کوچک موجب پیشرفت استان همدان می‌شود.

در جلسه عصر کاری تجرک 13 مصوبه با اعتباری افزون بر 10میلیارد ریال تصویب و تصمیماتی برای توسعه و پیشرفت تجرک گرفته شد.

اختصاص مبلغ دو میلیارد ریال برای احداث مجتمع آموزشی شبانه روزی دخترانه تجرک، اختصاص 500 میلیون ریال برای ساخت خانه عالم تجرک و اختصاص400 میلیون ریال برای تکمیل ساختمان بخشداری تجرک به تصویب رسید.

همچنین اختصاص 300 میلیون ریال برای تکمیل اردوگاه حوزه مقاومت بسیج تجرک، اختصاص300 میلیون ریال برای احداث و ساماندهی گلزار شهدای بخش پیشخور و اختصاص 300 میلیون ریال برای تعمیر و محوطه سازی و تجهیز بخشداری مورد موافقت قرار گرفت.

اختصاص دو میلیارد ریال برای پارک نواری تجرک، اختصاص 500 میلیون ریال برای میدان تجرک، اختصاص یک میلیارد ریال برای تکمیل پروژه بهسازی تجرک و اختصاص یک میلیارد و 500 میلیون ریال برای احداث سالن چند منظوره ورزشی تجرک از دیگر مصوبات این نشست بود.

اختصاص500 میلیون ریال برای پارک جنگلی بخش پیشخور، اختصاص 100 میلیون ریال برای ایجاد زیرساخت‌های دیتا در بخش پیشخور و اختصاص 600 میلیون ریال برای تکمیل ساختمان مسجد تجرک نیز از دیگر مصوبات این جلسه بود.

کد خبر 1404094

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =