آيين نامه نقل و انتقالات بازيكنان ليگ برتر از هفته پانزدهم قابل اجرا خواهد بود .

علي كاظمي دبير اجرايي سازمان ليگ برتربا بيان اين مطلب به خبرنگار"مهر" افزود : با توجه به موكول شدن نيم فصل مسابقات ليگ برتر به هفته هجدهم و بمنظور جلوگيري از ضرر و زيان مالي بازيكنان براي عقد قرارداد جديد با باشگاهها ، قوانين نقل و انتقالات از هفته پانزدهم قابل اجراست و بازيكنان از هفته شانزدهم مي توانند تيم هاي خود را در مسابقات همراهي كنند .
وي در مورد اينكه باشگاهها مي توانند تا چه تعداد بازيكن را در نيم فصل به خدمت بگيرند اظهار داشت : باشگاهها حق دارند تا سقف سه بازيكن را در نيم فصل به خدمت بگيرند كه اين تنها در صورتي خواهد بود كه تيمها در ليست ارسالي خود به سازمان ليگ جاي خالي داشته باشند .

دبير اجرايي سازمان ليگ در مورد شرايط انتقال بازيكنان به ساير باشگاهها تاكيد كرد : تنها بازيكنان آزاد و نفراتي كه طي نيم فصل اول در ليگ به ميدان نرفته اند و فاقد قرار داد هستند حق انتقال به ساير تيم ها را دارند و بازيكناني كه تحت قرار داد باشگاهها هستند نمي توانند با تيم ديگري قرار داد ببندند .
وي در پايان گفت : بر اساس توافق صورت گرفته با تيم هاي ليگ برترهفته هجدهم ليگ كه مصادف با آغاز اردوي تيم ملي خواهد بود بعنوان نيم فصل مسابقات در نظر گرفته شده و در اين هفته بازيها به مدت دو هفته تعطيل خواهد شد .

کد خبر 140771

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 7 =