کسب مدالهای رنگارنگ کاراته کاران استان تهران در مسابقات کشوری

تهران - خبرگزاری مهر: کاراته کاران استان تهران در مسابقات کشوری "کیوکوشین کان" مدالهای رنگارنگ کسب کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، کاراته کاران استان تهران در جریان چهاردهمین دوره مسابقات سبک کیوکوشین کان قهرمانی کشور که به یاد شهدای ورزشکار برگزار شده بود، شرکت کردند و صاحب مدال شدند.

این مسابقات با حضور 552 کاراته کار از 18 استان و در شش رده سنی در ورزشگاه فجر دانشگاه گیلان شهرستان رشت برگزار شد که طی آن کاراته کاران استان تهران، مدالهای با ارزشی را برای ورزش پایتخت به ارمغان آوردند.

محمدمهدی محسنی در رده خردسالان و در وزن 39+ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد و در رده نونهالان نیز مهدی زالی با کسب مدال طلا در وزن 24- کیلوگرم و محمد شایان آقاجان پور و محمد اکبری ساینانی نیز در همین وزن صاحب مدال مشترک برنز شدند.

در وزن 39- کیلوگرم رده نونهالان، رضا نقی دوزانی و در وزن 44- کیلو محمد ترک مدال برنز کسب کردند و مجتبی درویشیان با وزن 54+ کیلو صاحب مدال نقره شد.

در رده نوجوانان نیز علیرضا پیرهادی و مهدی رستمی برنز و سجاد رضاپور صاحب گردن آویز طلا در اوزان مختلف شدند.

مهدی مرتضوی با کسب مدال طلا، ناصر خلیلی و رضا دلفانی با کسب نقره و امیرحسین کریمی و حمید نرگس علی پور و محمدرضا روزبه با کسب مدال برنز در اوزان مختلف برای استان تهران افتخار آفریدند.

در رده بزرگسالان این دوره از مسابقات نیز حسین گیلکی، فرهاد بوربور و امیرحسین دانشفر با کسب مدال طلا، شهرام سیری با کسب نقره و امیر خداشاهی، امیر نعمتی و سعید رسولی صاحب برنز شدند.

مصطفی بوربور و نادر عفراوی و زین العابدین دانشفر و رضا پیرهادی نیز با کسب مدال طلا در رده پیشکسوتان صاحب عناوین برتر شدند.

در رده پیشکسوتان و در اوزان مختلف، علی عباسی مدال نقره و اشکان حسنی و مارتین چوبچیان مدال برنز مسابقات کشوری کیوکوشین کان را از آن خود کردند.

کد خبر 1407966

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =