نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری در صداوسیما معرفی شد

پرویز کرمی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان به عنوان نماینده تام الاختیار به سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری طی نامه‌ای پرویز کرمی، مشاور معاون علمی و فناوری و مدیرکل دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی را به عنوان نماینده تام الاختیار معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهور و بنیاد ملی نخبگان به سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد.

کرمی برای هماهنگی و پیگیری امور مربوط به تولید و پخش برنامه‌هایی با موضوع "معرفی دستاوردهای ممتاز و قابل طرح علمی و فناوری در عرصه جهانی" به سازمان صداوسیما معرفی شده است.
 
این انتصاب به دنبال درخواست علی دارابی، معاون رئیس سازمان صداوسیما در امور سیما از دکتر نسرین سلطانخواه، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان مبنی بر معرفی نماینده تام الاختیار این معاونت در سازمان صدا و سیما صورت گرفته است.
 
پیش از این علی دارابی - معاون رئیس سازمان صدا و سیما در امور سیما با اشاره به اینکه شبکه‌های مختلف سیما ماموریت ویژه‌ای برای تولید و پخش برنامه‌هایی درباره دستاوردهای علمی و فناوری جوانان دارند، در نامه‌ای خطاب به نسرین سلطانخواه درخواست کرده بود تا برای همکاری شایسته معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با سازمان صدا و سیما جهت معرفی دستاوردهای ممتاز و قابل طرح در عرصه جهانی، نماینده‌ای تام الاختیار را برای هماهنگی و پیگیری امور به رسانه ملی معرفی کند.
کد خبر 1420451

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =