30 درصد درآمد مازندران از بخش صنعت ایجاد می شود

ساری - خبرگزاری مهر: سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هم اکنون 30 درصد درآمد استان از بخش صنعت ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی هاشم پور بعد از ظهر جمعه در همایش کارشناسان و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: اولویت بزرگ نظام در تولید و تجارت اقتصادی است.

وی اظهار داشت: جامعه آماری مخاطبان صنایع، بازاریان، کسبه و واحدهای صنفی هستند که بیشترین نقش را در عرصه سرمایه گذاری در جامعه ایفا می کنند.

هاشم پور افزود: بازرسان و کارشناسان باید به صورت کارشناسی و تحلیلی به نظارت بر واحدهای صنفی بپردازند و در برخورد با کسبه و بازاریان رافت اسلامی داشته باشند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: برای ارتقاء جایگاه نظام  و امنیت در جامعه و اشتغالزایی پایدار، سرمایه گذاری مقوله مهمی بوده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون 30 درصد از درآمد مازندران به بخش صنعتگران استان تعلق می گیرد، افزود: با آموزش صحیح و برخورد نظارتی، کم فروشی و گرانفروشی را در بین بازاریان کاهش خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه مازندران در عرصه سرمایه گذاری یک استان جوانی است گفت: احترام به سرمایه گذار باید در تشکیلات اداری تقویت شود.

هاشم پور گفت: با ادغام دو وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، حدود 50 درصد اقتصاد کشور متوجه این وزارتخانه بزرگ می شود.

کد خبر 1439322

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =