ایجاد شهرداری الکترونیک فارس پیگیری می شود

شیراز - خبرگزاری مهر: مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس گفت: ایجاد شهرداری الکترونیک در شهرهای استان به صورت ویژه دنبال می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد هادی منصوری با اشاره به اهمیت تامین زیرساختهای لازم برای ایجاد شهرداری الکترونیک، بر عزم جدی مدیریت استان فارس برای گسترش خدمات الکترونیک در استان فارس تاکید کرد.

وی بهره گیری از فرصتهای ایجاد درآمد پایدار را در دستور کار شهرداریهای استان دانست و گفت: جلب مشارکت عمومی از طریق توزیع اوراق مشارکت، می تواند کسب درآمدهای پایدار برای شهرداری ها را تسهیل کند.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس ارائه تسهیلات مالی به شهرداریها برای پیشبرد برنامه های عمرانی را از جمله اهداف سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس برشمرد و اظهار داشت: در این راستا ایجاد موسسه اعتباری به نام شهرداریهای استان،برای مساعدت و پرداخت تسهیلات با کارمزد اندک می تواند راهگشا باشد.

منصوری کوچک سازی سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس و تقویت شرکتهای تخصصی در بخش های مختلف را از جمله سیاستهای مطلوب برشمرد و اضافه کرد: برای ارائه خدمات مطلوب تر به شهرداریها تقویت شرکت های وابسته با سازمان را در دستور کار قرار داده ایم.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان فارس نیروی انسانی را از عوامل مهم پیشبرد اهداف شهرداری ها برشمرد و گفت: تلاش می کنیم با برنامه ریزی و ایجاد امکانات لازم در خصوص آموزش کارکنان شهرداری ها و اعضای شوراهای اسلامی شهر زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سطح کیفی خدمات شهرداری ها را ارتقا دهیم. 

کد خبر 1495827

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =