حضور 70 درصدی مردم استان سمنان در صحنه انتخابات

سمنان - خبرگزاری مهر: مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری سمنان گفت: در سی انتخابات برگزار شده پس از انقلاب، حضور افتخارآمیز 70 درصدی مردم استان را شاهد بوده ایم.

علی اصغر مجد، بعد از ظهر روز چهارشنبه در جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان سمنان ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، بر اهمیت و حساسیت امر اطلاع رسانی تا پایان انتخابات تاکید کرد.

جانشین رئیس ستاد انتخابات استان سمنان در خصوص مستند سازی فرآیند برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از فرمانداری ها خواست تا در این امر جدی تر وارد شوند.

مجد بر ضرورت آموزش و اطلاع رسانی هیات اجرایی در خصوص زمان انجام تبلیغات و شناسایی و تبیین محدودیت ها و ممنوعیت ها در شیوه تبلیغات تاکید کرد.

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان سمنان نیز در این جلسه، یوم الله نهم دی را روز بیعت مجدد مردم شریف ایران اسلامی با نظام و آرمانهای انقلاب، عنوان کرد.

ایرج کارخایی بر حفظ ارزش های انقلاب تاکید کرد و حضور و مشارکت حداکثری مردم را لازمه انتخابات آتی دانست.

وی مهمترین وظیفه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان را ایجاد بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای اعلام کرد و افزود: باید از پتانسیل رسانه ها، مطبوعات و رویکردهای نوین تبلیغات و اطلاع رسانی استفاده کنیم.

کارخایی با بیان اینکه جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان برای هم اندیشی، هماهنگی و تبیین اهداف تشکیل شده، اظهار داشت: با همکاری تمامی سازمانها و ارگانها، اهداف کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی را که همان ایجاد فضای مطلوب تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب است را محقق خواهیم کرد.

کد خبر 1495894

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =