بیانیه دانشجویان جنوب شرق استان تهران در رابطه با جریانات بعد از انتخابات

ورامین – خبرگزاری مهر: دانشجویان جنوب شرق استان تهران در آستانه نهم دیماه، طی بیانیه ای اظهار داشتند: جریانات بعد از انتخابات سال 88، آزمونی برای بینش خواص بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بسیج دانشجویی دانشکده‌های کشاورزی ورامین، علوم پایه، ادبیات و علوم انسانی و پرستاری واحد پیشوا و بسیج دانشجویی آموزشکده‌های سما ورامین و پاکدشت افزود: جریانات بعد از انتخابات خواه ناخواه به میدان آزمونی بدل شد تا عمق بینش خواص جریانات کشور در یک امتحان سراسری به تصویر کشیده شود.

دانشجویان عنوان کردند: در این آزمون سترگ، رهبری علمدار فضای غبارآلودی بود، که فتنه گران سعی بر آتش افروزی در آن را داشتند و چه ساده انگارانه زیرچشمی، نظاره گر ملت بودند. ملتی که چشم به شاخص‌های رهبر دوخته‌اند و رهبری دارند که به تنهایی بار خواص مردد را به دوش می‌کشد خواصی که چشم فروبسته و سکوتی عمیق را جرعه جرعه نوش می‌کنند.

در این بیانیه آمده است: خواصی که خاصیتشان این است که خط خطی های سیاسی خود را به عنوان واژگان جدید سیاست مشق شده خط امام به مردم دیکته می کنند و تلقی شان این است که روی خط، راه می ‌روند، نه روی خط چینهای وهم آلودشان و سرانجام دوباره عاشورا حماسه‌ای را رقم زد اما این بار 9 دی ماه 88 شد تجلی و تبلور بصیرت و آگاهی.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد واحد ورامین پیشوا با تأکید بر اینکه 9 دی فصل تازه ای از بصیرت را پیش روی مردم ایران، به‌ویژه جوانان فهیم گشود در سالروز این حماسه بزرگ که به ملت ولایت‌مدار ایران اسلامی تعلق دارد بر حفظ و پاسداشت مستمر ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکید می‌کنیم و شاخص ایمان، بصیرت و تکلیف‌گرایی را به عنوان شاخصهای اصلی فرا رویمان قرار می‌دهیم و فریاد می‌زنیم که 9 دی پیوند عمیق بین مردم و ولایت را دوباره نمایان کرد.

اکنون فریاد برآورده و خطاب به خواصی که مدعی این بودند برای مردم به صحنه آمده اند! عنوان می‌کنیم: مردم پشت سر رهبری حرکت ممتد خود را ادامه خواهند داد، شما کجای این خط در حرکت هستید.

ما دانشجویان بسیجی به همراه دانشجویان سراسر کشور که فرزندان معنوی حضرت روح‌الله هستیم، به عنوان زنده ترین نسل انقلاب مصمم تر از همیشه با پیدا کردن راه خود که همان دفاع از ولایت، انقلاب و آرمانهای متعالی است با افزایش بصیرت و آگاهی خود با اقتدا به اماممان همواره یاد و خاطره حماسه بزرگ 9 دی 88 را بازخوانی خواهیم کرد و همان‌گونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: "روز 9دی در تاریخ ماندگار است"، میثاقی نو از دل و جان با مقتدایمان می‌بندیم و در راه تحصیل و پیاده کردن آرمانهای بلند انقلاب جهادگونه عمل خواهیم کرد؛ چه شورانگیز و دشمن شکن بود حماسه راهیان جاده نور و بصیرت.

آن عهد که در روز ازل می‌بستیم/ با لطف خدا ز دام شیطان رستیم

روز نه دی دوباره ثابت کردیم/ در صحنه همیشه با ولایت هستیم

کد خبر 1496216

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =