طرحهای آمریکا در خاورمیانه با شکست مواجه شد

گرگان - خبرگزاری مهر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان گفت: آمریکا قصد داشت شرق و جنوب ایران را در کنار اسرائیل تبدیل به پادگان کند اما در این زمینه شکست خورد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی عصر پنجشنبه در همایش بزرگ جبهه متحد اصولگرایان استان گلستان افزود: آمریکا در عراق با خفت مجبور به ترک عراق شد، این اراده جمهوری اسلامی ایران بود که خدمتگزان ملت به قدرت برسند که مزدوران و کسانی که تحت اسم اسلام جنگ و خونریزی را نهادینه می کنند، محو شوند.

حجت الاسلام ابوترابی اذعان داشت: در عراق منتخبان واقعی مردم قدرت را به دست گرفتند که با آرمانهای راحل همسو هستند، در لبنان نیز همین حادثه تکرار شده است.

وی ادامه داد: در هر جبهه ای که ملت اسلام و نیروهای انقلابی همسو با انقلاب اسلامی مقابل آمریکا ایستاده است و بدون استثنا پیروز شده اند.

وی اظهار داشت: امروز پرچم دار این حرکت خلف صالح امام راحل، رهبر نستوه انقلاب آیت الله خامنه ای است که ایستاده و همان باوری را دارد که رزمندگان در هشت سال داشتند.

عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان گفت: ما با دستهای خالی با اتکال به خداوند و با حمایت، ایمان و اعتقاد مردم ایران، شیعه و اهل سنت و اقلیت های دینی در مقابل استکبار ایستاده ایم.

وی ادامه داد: امروز سردمداران رژیم صهیونیستی هیچ نقطه روشنی برای خود نمی بیند، بزرگترین نقطه اتکال  این رژیم، حسنی مبارک بود که سقوط کرد و این سقوط با پیروزی مردم مسلمان در منطقه آغاز شده است.

ابوترابی ادامه داد: راه را باید محکم  و استوار پیمود و باید نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی باشیم، استان گلستان نیز ظرفیت خوبی دارد برای اینکه نماد خوبی از انسجام باشد و همه با هم یک جبهه واحد و متحد تشکیل دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی جبهه اصولگرایان گفت: شناخت  خدا در مقام ربوبیت و برگزیدن او برای تربیت و مدیریت خویش از ویژگیهای اصولگرایان است.

حجت الاسلام ابوترابی گفت: عالم تحت ربوبیت بدون خدشه خداوند قرار دارد.

وی افزود: ربوبیت تکوینی خداوند بر تارو پود عالم حکومت می کند و ذره ای از عالم امکان نمی تواند از دایره ربوبیت تکوینی خدا حارج شود.

وی ادامه داد: خداوند زمام امور را در دست حکمت همراه با قدرت خود دارد و تمام زیبایی های عالم خلقت  ثمره این حکنت است.

حجت الاسلام ابوترابی ادامه داد: خدا به انسان قدرت تفکر نگارش و تحصیل علم داده است، نگارش و یادگیری یکی از ویژگیهای انسان است  که از طریق استعداد فراگیری علم و معرفت و رسیدن به قله های علم و دانش را دارد و در سایه علم و معرفت و رسیدن به قله های غلم و دانش را دارد.

وی اذعان داشت: انسان قابلیت دارد تحت اوامر تشریعی قرار بگیرد ، که اگر اینگونه شود و خود را با اختیار و معرفت و بصیرت تحت اوامر ربوبی و تشذریعی قرار دهد مصداق کامل جمله " خدا رب ماست "است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این انسانها فلسفه آفرینش هستند که کنار این قول و گفته استقامت آمده است یعنی آثار ربوبیت خدا در اخلاق و رفتار آنان مشاهده می شود.

وی ادامه داد: رسیدن به مقصد در سایه استقامت و پایداری است و هدایت تشریعی خداوند شامل همه می شود و به همه راه را نشان داده است و رسیدن به مقصد مطالبه مومن است.

ابوترابی اظهار داشت: اصول را شناختن و به اصول چنگ زدن  و در کنار اصول ثابت قدم ایستادن همه در توحید معنا پیدا می کند و تمسک به رسالت نیز ما را به توحید وصل می کند.

کد خبر 1517979

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =