برخی اصولگریان به دنبال منافع شخصی هستند

ساری - خبرگزاری مهر: نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از لیست اعلام شده اصولگرایان برای انتخابات مجلس نهم، اظهار داشت: متاسفانه برخی اصولگرایان به دنبال منافع شخصی خود هستند.

سید رمضان شجاعی با حضور در غرفه مهر با خبرنگاران این رسانه در مازندران گفتگو کرد.

وی در این گفتگو با اشاره به لیست اعلامی برخی اصولگرایان برای انتخابات مجلس نهم اظهار داشت: لیست متحد اصولگرایان در مجلس هشتم بالغ بر 30 درصد رای آوری داشته است.

شجاعی افزود: با روند فعلی در ترکیب اصولگرایان حاصل آمده و صرفا با هدف منافع شخصی برخی نامزدها بوده، به نظر می رسد کمتر از 5 درصد اصولگرایان صندلیهای مجلس نهم را تصاحب کنند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اشاره به اینکه اکنون اختلاف بسیاری بین گروههای مختلف اصولگرایی در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است، تصریح کرد: لیست فعلی اصولگرایان یکدست و متحد نبوده و در آینده با لغزشهایی مواجه خواهد شد.

شجاعی با بیان اینکه لیست اعلامی جبهه متحد اصولگرایان صرفا به دنبال معرفی حداد عادل به عنوان رئیس مجلس نهم است، یادآور شد: این تفکر بسیار زشت بوده و با ادبیات اصولگرایی منافات دارد.

وی افزود: این اختلاف در آستانه انتخابات مجلس برای اصولگرایان یک سم مهلک و خطرناکی بوده و سبب پراکندگی آنها می شود و زمینه را برای ایجاد اختلاف و سوءاستفاده سایر جریانات سیاسی فراهم می آورد.

کد خبر 1534030

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =