دونده فیروزکوهی عنوان پنجم مسابقات آزاد قهرمانی جهان را کسب کرد

شرق استان تهران – خبرگزاری مهر: دونده فیروزکوهی عنوان پنجم مسابقات آزاد قهرمانی جهان را که در امارات متحده عربی برگزار شد کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس شجاع دونده ماده دوی استقامت 10 هزار متر از فیروزکوه که در مسابقات آزاد قهرمانی جهان در کشور امارات شرکت کرده بود به مقام پنجم دست یافت.

در این دوره از رقابتها که همه ساله در کشور امارات و به میزبانی شهر "دُبی" برگزار می شود، در دو ماده 10 هزار متر استقامت و 42 کیلومتر ماراتن 25 هزار شرکت کننده از سراسر جهان شرکت داشتند که ورزشکار فیروزکوهی تیم ایران موفق به کسب عنوان پنجمی رقابت های 10 هزار متر در رده سنی 40 تا 45 سال شد.

در این دوره از مسابقات، دونده کشور اتیوپی به مقام نخست دست یافت و دوندگانی از کشور انگلستان عناوین دوم و سوم و دونده فرانسوی عنوان چهارم را به خود اختصاص دادند.

شایان ذکراست نفرات اول و دوم این رقابتها مدال طلا، نفرات سوم و چهارم مدال نقره و عباس شجاع به همراه نفر ششم رقابت ها به نشان برنز مشترک دست یافتند.

جشنواره قرآنی مهدهای کودک در دماوند برگزار می شود

سومین جلسه برای برگزاری جشنواره قرآنی مهدهای کودک دماوند با حضور رئیس بهزیستی شهرستان دماوند، مسئول امور اجتماعی و کارشناس امور مهدهای کودک در اداره بهزیستی شهرستان دماوند برگزار شد.

در این جلسه در خصوص اهمیت آموزش قرآن در مهدهای کودک، مشارکت مراکز خصوصی با برنامه های سازمان بهزیستی و استفاده از نظرات تمام مراکز برای پیشبرد اهداف سازمان مباحثی ارائه شد و هر یک از مدیران، نظرات و پیشنهادهای  خود را برای  باشکوه تر شدن مراسم جشنواره بیان کردند.

گفتمان دینی با موضوع "جوان و انتظار" در فیروزکوه برگزار شد

گفتمان دینی با موضوع "جوان و انتظار" توسط تبلیغات اسلامی فیروزکوه در این منطقه برگزار شد.

استاد این گفتمان گفت: بی‌شک جوانان از مهمترین سرمایه‌های یک جامعه به شمار می‌آیند؛ چون فطرت و طبیعت پاک جوانان همواره با هیجان و پویایی همراه است.

حجت الاسلام مرتضی عباسی افزود: نقش اصلی جوانان این است که باید در عرصه مهدویت، فعال و پویا و به روز باشند؛ چرا که دشمنان مهدویت بسیار فعال هستند.

وی عنوان کرد: در این بین، توقع از جوانان ایران زمین بیشتر است؛ جوانِ منتظر باید ضمن اظهار علاقه ‌مندی و محبت به خدا و اهل بیت(ع) مطیع فرمان نیز باشد.

برگزاری سه گفتمان دینی با موضوع "حدود ارتباط دختر و پسر" در فیروزکوه

سه گفتمان دینی با موضوع "حدود ارتباط دختر و پسر" توسط تبلیغات اسلامی فیروزکوه برگزار شد.

استاد این گفتمانها گفت: ارتباط باجنس مخالف حدودی دارد که نباید به گناه منجر شود.

حجت الاسلام علی آقابابا افزود: این نوع رابطه از نظر اسلام حرام است و قرآن از دوستی بین دختر و پسر و اینگونه روابط نهی کرده است زیرا عفت عمومی جامعه با اینگونه روابط آسیب جدی می‌بیند.

وی یادآور شد: خداوند ازهرلحاظ نعمت را برما تمام کرده، لذا ماباید قدر جوانی، سلامتی، ثروت وزندگی رابدانیم وشکرگزار نعمات الهی باشیم.

آقابابا افزود: در همه حال، خدا را ناظر بر اعمال و رفتار خود بدانید و عفت و حیا را فراموش نکنید.

کد خبر 1534157

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =