حماقت اسرائیل مقابله به مثلی وحشتناک در پی‌خواهد داشت

معاون روابط عمومی کل سپاه در خصوص تهدیدات اخیر علیه جمهوری اسلامی گفت: درصورت حماقت اسرائیل و حمله به ایران مقابله به مثلی وحشتناک و عواقبی سنگین در انتظار آنها خواهد بود.

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ازسپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در همایش بصیرت سایبری با اشاره به عدم توانایی دشمن برای اجرای تهدیدات علیه کشورمان اظهار داشت:جمهوری اسلامی ایران از توان، اقتدار و ظرفیت‌های بالایی در مقابله با تهدیدات برخوردار بوده و به همبین دلیل آمریکا و اسرائیل جرأت حمله را ندارند چرا که در این صورت عواقب وحشتناک و غیر قابل تصوری برای آنها متصور خواهد بود.

وی با انتقاد ازبی توجهی اتحادیه عرب نسبت به فجایع بحرین تصریح کرد: قتل عام مردم بی‌گناه بحرین پیش چشم مردم دنیا مورد کمترین توجه نیست ولی نسبت به سوریه که خط مقدم مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی است موضعی خصمانه گرفته می شود.

شریف با تاکید براین که بنای حکومت‌های مستبد و ظالم دوام نخواهد داشت، افزود: درآینده‌ای نزدیک خشم انقلابی مردم عربستان دامن آل سعود را خواهد گرفت چرا که بنای حکومت ظالم ویران خواهد شد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران از با ثبات ترین،امن ترین، مقتدرترین و سالم‌ترین کشورها بوده واز نعمت حکیم‌ترین و برترین رهبری در دنیای معاصر برخوردار است که برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های خود همواره آماده و گوش به فرمان ولایت است.

 شریف ادامه داد: ملت غیور ایران 33 سال است به پای آرمان‌های خود هزینه‌های زیادی کرده و به برکت هدایت‌های امام(ره) و رهبری معظم انقلاب در اوج اقتدار قراردارد، در حالیکه دشمنان ما در طول این سالیان روند نزولی داشته و در بدترین وضعیت نسبت به گذشته هستند.

وی با تشریح روند افول قدرت‌های جهانی گفت: قبل از انقلاب جهان معاصربا دو منبع پیام لیبرال دموکراسی آمریکا و غرب و پیام کمونیستی شوروی بودیم که در تقسیم‌بندی جهان آن روز مورد توجه مخاطبان قرار د اشت، اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفتمان امام(ره) که برگرفته از قرآن کریم و فرهنگ اهل بیت(ع) است و اراده خداوندی بوده و با فطرت همه انسان‌ها با هرقوم و مذهب و گرایشی تطابق دارد، گفتمان پیروز دنیا شد.

 شریف افزود: امروز بعداز گذشت 33 سال از آن روز اگر با نگاه علمی و منصفانه به وضعیت آمریکا در منطقه و جهان بنگریم به خوبی افول این ابرقدرت پوشالی را می‌بینیم به نحوی که پایگاه‌های این کشور در منطقه و جهان از دست رفته و منفور ملت‌ها شده است.

وی قتل، غارت، کشتار، ناامنی و بی‌ثباتی را محصول حضور آمریکا در هرنقطه از جهان عنوان کرد و اظهار داشت: حضور آمریکایی‌ها پس از 10 سال کشتار مردم عراق و افغانستان به بهانه دموکراسی و در واقع برای جلوگیری از نفوذ انقلاب در منطقه حاصلی جز ویرانی و بی‌ثباتی برای این کشورها نداشت و با ذلت و خواری هم مجبور به ترک عراق شدند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در ادامه با اشاره به هجمه‌های فرهنگی و جنگ نرم دشمن علیه نظام گفت: دشمنان ما به عمق اراده مصمم ملت ما برای دفاع از ارزش‌هایشان پی برده‌اند و برای نفوذ و مقابله با این اراده مستحکم سعی دارند با هجمه‌های تبلیغاتی، هیاهوی رسانه‌ای و القای فرهنگ خود ،ارزش‌های دینی و ملی ما را بشکنند.

وی ادامه داد: بیش از 80 درصد از شبکه‌های ماهواره‌ای غرب ماموریت دارند بنیاد خانواده و اعتقادات مردم بویژه جوانان را هدف قرار داده و ارزش‌های ضد دینی را در جامعه ترویج نمایند و این کار را منظم، منسجم و هماهنگ در قالب سایت‌ها ، خبرگزاری‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای انجام می‌دهند.

شریف با اشاره به نظرسنجی موسسه گالر آمریکا در سطح 10 کشور خاورمیانه گفت: در این نظرسنجی هدفمند بیش از 90 درصد مردم این کشورها اعلام کرده‌اند که با انقلاب اسلامی ایران دشمنی نداشته و اسرائیل و آمریکا را دشمنان اصلی خود نامیده‌اند و این بیان کننده عمق استراتژی جمهوری اسلامی و سقوط هژمونی آمریکا در منطقه است چراکه گفتمان انقلاب ما حوزه راهبردی خود را در منطقه افزایش داده است.

وی گفتمان غرب را خارج از محور عقلانیت توصیف کرد و اظهار داشت: علیرغم اینکه رهبر معظم انقلاب اعلام کردند که موضوع سلاح هسته‌ای در دستور کار ما نیست ولی چون منطق آنها بر ظلم و زور و اجبار است قبول نمی‌کنند که از دانش هسته‌ای می‌شود استفاده بهینه و غیرنظامی کرد.

 شریف در تشریح دلایل ناکارآمدی گفتمان غربی در دنیا یادآور شد: گفتمانی که بر پایه منطق و عقلانیت نباشد و تنها تامین منافع را در بر بگیرد هیچگاه موفق نیست همان گونه که غربی‌ها 59 قطعنامه علیه اسرائیل را وتو کردند ولی در قبال وتوی قطعنامه ناعادلانه علیه سوریه جنجال به پا کردند و یا در فلسطین در مقابل گفتمان مردمی حماس روندی غیر منطقی را در پیش گرفتند.

وی افزود: آمریکایی‌ها سالیان گذشته ترور را در دموکراسی بی‌مفهوم و مطرود اعلام می‌کردند حال آنکه اخیرا از این واژه برای تامین منافع خود بهره برده و در کنگره آن را رسما تایید و اعلام می‌کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن گفت: دیدن این تصاویر نشان دهنده اوج اقتدار نظام بود و به مدعیان دموکراسی و آزادی این پیام را می‌دهد که دورانی که در اتاق‌های در بسته راجع به سرنوشت ملت تصمیم می‌گرفتید به سر آمده است.

شریف در پایان دشمنان انقلاب اسلامی را بازنده جنگ نرم عنوان کرد و اظهار داشت: ما تنها کشوری هستیم که رزمندگانی دوره دیده در کوران حوادث و جنگ داریم، بنابراین دشمنان نه در حوزه جنگ سخت و نه در حوزه جنگ نرم نخواهند توانست اراده ملت قهرمان ما را خدشه‌دار نمایند.
 

کد خبر 1534316

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 6 =