کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین کشتار در غزه را محکوم کرد

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با صدور بیانیه ای کشتار فلسطینیان از سوی صهیونیستها در غزه را محکوم کرد.

این حملات که به بهانه های مختلف و واهی صورت می گیرد، حاکی از تبلور خوی جنایت پیشگی و اشغالگری این رژیم در برابر ساکنان اصلی سرزمین مقدس فلسطین است و بنا بر نظر آگاهان منطقه و مبانی متعارف بین المللی هیچ گونه توجیه حقوقی و امنیتی در این زمان بر آن مرتب نیست جز اینکه با توجه به تحولات اخیر منطقه، هدفی فرادستی از آن انتظار رود که همانا هدف گیری به سمت جبهه مقاومت است.

آمریکا و صهیونیسم به ویژه پس از دریافت ضربه دردناک حضور مردم ایران در انتخابات اخیر مجلس و شکست آن نمایش مضحک در کاخ سفید با نتانیاهو و اوباما در حمله کردن یا نکردن به ایران اسلامی، به بن بستی تاریخی در مواجهه با این جبهه رسیده اند.

این بن بست پس از ناکامی از تحریم اقتصادی و نفتی ایران و شکست سیاستهای عربی- صهیونیستی علیه حکومت ضد صهیونیستی سوریه، وجهه و عزت خاصی برای مقاومت ایجاد کرده است که یارای تحمل آن با تمام امکانات و تبلیغات جهانی برای آنها میسر نیست.

هم اکنون وقت آن است که گروه های مقاومت اسلامی با از بین بردن اندک زمزمه های غیر واقع و شوم از وجود شکاف در مناسبات سوریه و حماس، صف مقابله با اشغالگری را محکم و از رخنه هر جریان مشکوکی در آن پرهیز کنند.

بیداری اسلامی در منطقه عربی هم اکنون آخرین ضربات را بر پیکر پوشالی و رو به زوال حاکمیت غرب و صهیونیسم در منطقه فرود می آورد و نباید از این فرصت تاریخی برای ادامه نفس های پایانی غرب سوء استفاده شود.

بکارگیری تجارب ارزنده گروه های باسابقه ای همچون اخوان المسلمین در استمرار و تحکیم مقاومت ضد صهیونیستی بسیار موثر و غفلت از آن فرصتی برای ضربه زدن به مقاومت همچون وحشگیری اخیر صهیونیست هاست.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ضمن حمایت همیشگی خود از جریان مقاومت اسلامی به ویژه حمایت از استقامت مردم مسلمان غزه در برابر تهاجمها و محاصره های سخت اخیر از تمام فعالان و تحلیلگران و آگاهان منطقه و ایران اسلامی می خواهد نسبت به افشای ماهیت تبلیغات تفرقه افکنانه اخیر و صهیونیستی اقدام و طرح جنگ روانی حمله به جبهه مقاومت از جمله ایران اسلامی را نقش بر آب نمایند.

کد خبر 1558269

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =