جهش بزرگ استان البرز با کلنگ زنی 38 پروژه ورزشی

کرج – خبرگزاری مهر: وزیر ورزش و جوانان گفت: با کلنگ زنی 38 پروژه ورزشی در استان البرز جهش بزرگ در ورزش البرز صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد عباسی بعداز ظهر یکشنبه در مجموعه ورزشی انقلاب کرج اظهار داشت: تا سال آینده سالن 6 هزار نفری کرج، استادیوم 5هزار نفری ساوجبلاغ و نظر آباد، سالن جانبازان کرج،4 سالن مختص ورزش باستانی در چهار شهرستان استان البرز با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد تومان و نیز 19 سالن چند منظوره و چند استخر سرپوشیده درغالب 38 پروژه ورزشی افتتاح خواهد شد.

وی گفت: این کلنگ زنی ها نشان از جهش بزرگ در ورزش استان البرز خواهد داشت و این مهم هدیه رئیس جمهور محبوب و نیز خانواده سازمان ورزش و جوانان به ورزشکاران البرز است.

عباسی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر نبود سالن دو ومیدانی استان البرز اضافه کرد: کمبود سالن اختصاصی دوو میدانی در استان البرز احساس می شود و مطمئن باشید در ساخت این سالن در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار خواهد گرفت که در در آینده کلنگ ساخت این پروژه زده خواهد شد تا خانواده این رشته ورزشی هم بتوانند در محیطی استاندارد و در فضای مناسب به ورزش بپردازند.

بازدید وزیر ورزش و جوانان از استادیوم بین المللی بیسبال

وزیر ورزش و جوانان و هیئت همراه از استادیوم بین المللی بیسبال بازدید کرد.

در دور چهارم سفر ریاست جمهوری، دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان به همراه بهروز منتقمی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز، مهندس ترکاشوند مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و ارباب جرائد از استادیوم بین المللی بیسبال بازدید کردند.

در این دیدار دکتر عباسی ابراز امیدواری کرد تا در آینده استان البرز را از نظر سالن و فضای ورزشی بی نیاز باشد.

عباسی از خوابگاه ورزشی و مجموعه بین المللی تنیس بازدید کرد

در دور چهارم سفر ریاست جمهوری به استان البرز ، وزیر ورزش و جوانان از خوابگاه ورزشی این استان در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی و همچنین مجموعه بین المللی تنیس بازدید کرد.

دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان به همراه بهروز منتقمی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، مهندس ترکاشوند مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ، کیکاوس سعیدی رئیس فدراسیون گلف و ارباب جرائد از نزدیک از خوابگاه ورزشی بازدید کردند.

خوابگاه ورزشی (هتل ورزشی) از سال آینده افتتاح خواهد شد و با افتتاح این خوابگاه، ورزش البرز می تواند میزبان مسابقات مهم بین المللی باشد.

وزیر ورزش و جوانان کلنگ بزرگترین زمین گلف استان البرز را به زمین زد

دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان کلنگ بزرگترین زمین گلف 60 هکتاری استان البرز را به زمین زد.

دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان در دور چهارم سفر ریاست جمهوری کلنگ بزرگترین زمین گلف را با حضور بهروز منتقمی مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز، ترکاشوند مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و کیکاوس سعیدی رئیس فدراسیون گلف و ارباب جرائد به زمین زد.

کد خبر 1558281

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =