سه ورزشکار قم شانس کسب سهمیه المپیک دارند

قم - خبرگزاری مهر: معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم از شانس سه ورزشکار قمی برای کسب سهمیه المپیک لندن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رسول منعم اظهار داشت: در آستانه مسابقات مهم و پر مخاطب المپیک 2012 لندن نیز خوشبختانه چند ورزشکار استان قم از شرایط خوبی برای کسب سهمیه برخوردارند که امیدواریم در سال جدید خبرهای خوبی در این زمینه تقدیم مردم و مسئولان ورزش دوست استان قم کنیم.

وی تاکید کرد: کسب نزدیک به 40 مدال از مسابقات مهم برون مرزی اعم از بین المللی، آسیایی و جهانی و همچنین حضور بیش از 60 تیم در مسابقات لیگ‌های ورزش کشور در رشته‌های مختلف نشان دهنده این است که قم در ورزش پیشرفت‌های خوبی در سال جاری داشته است.

ورزش قم سالی موفق را سپری کرد

منعم در ادامه به وضعیت ورزش استان قم در سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: با این که سال 1390 کمبودها و کاستی‌های را در بخش بودجه و اعتبارات برای ورزش کشور در بر داشت اما این اداره کل با همت و تلاش هیئت‌های ورزشی استان کوشید تا ورزش قم سالی موفق را سپری کند.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم در ادامه از برگزاری نخستین جلسه تخصصی شورای راهبردی این اداره کل با هدف برنامه‌های توسعه ورزش قم در سال 91  خبر داد.

وی عنوان کرد: به منظور تدوین برنامه‌های توسعه ورزش قم در سال 1391، نخستین جلسه کمیته تخصصی ذیل شورای راهبردی اداره کل ورزش و جوانان استان قم امروز در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

رسول منعم با اشاره به اهداف برگزاری این شورا، تصریح کرد: این جلسه با حضور کارشناسان حوزه معاونت توسعه امور ورزش، معاونت ورزش بانوان و کارشناسان واحد آمار و روابط عمومی در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان برگزار شد، جلسه‌ای که قطعا تصمیم‌گیری‌ها در آن توسعه و گسترش ورزش استان قم را به همراه خواهد داشت.

تدوین و تصویب برنامه‌های ورزشی سال 139

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: این جلسه با هدف نظارت و ارزیابی عملکرد ورزشی استان در سال 1390 و برنامه ریزی و تعیین سیاست‌های ورزش استان قم در سال 1391 برگزار شد.

منعم یاد آور شد: نحوه جمع‌بندی عملکرد هیئت‌های ورزشی استان قم در سال 1390 و ارزیابی و تحلیل عملکرد یک ساله آنها از جمله مهمترین موضوعات مطرح شده در نخستین جلسه شورای راهبردی اداره کل ورزش و جوانان بود.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم اضافه کرد: همچنین در این جلسه نحوه تدوین و تصویب برنامه‌های ورزشی سال 1391 هیئت‌های ورزشی در قالب تقویم ورزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی عنوان داشت: لزوم تشکیل به موقع مجامع سالیانه هیئتهای ورزشی در آغاز سال آینده و تحلیل کمی و کیفی عملکرد سال قبل و برنامه‌های سال 91 هیئتهای ورزشی در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد در جدول زمان‌بندی، تاریخ تشکیل جلسات مجامع با هیئتهای ورزشی در اسرع وقت تنظیم و ابلاغ گردد.

کد خبر 1558460

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =