سال 90 بیشترین میزان پروژه های عمرانی تاریخ شهر کرج اجرا و افتتاح شد

کرج – خبرگزاری مهر: شهردار کلانشهر کرج گفت: طی سال جاری از سوی شورا و شهرداری بیشترین میزان پروژه های عمرانی تاریخ کرج، در این کلانشهر اجرا و افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید علی آقازاده عصر یکشنبه در مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه 4 شهرداری کرج اظهار داشت: منطقه چهار شهرداری کرج منطقه وسیعی از لحاظ بافت جمعیت و مساحت است که این عوامل خدمات رسانی در این منطقه را با سختی مواجه کرده است.

ترافیک بلوار ارم روان شد

وی گفت: با توجه به وضعیت نامناسب ترافیکی در ابتدای بلوار ارم، طی هماهنگی های انجام شده، انجام این امور در آذرماه سال جاری قطعی و طی ارتباط و تعامل مطلوب شهرداری با سایر ارگانها و نهادها از جمله اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان این مهم محقق شد.

تعریض و جدول گذاری بلوار ارم

شهردار کرج افزود: در حال حاضر نیز تعریض بلوار، جدول گذاری و آسفالت آن در دستور کار منطقه چهار شهرداری کرج است تا زمینه های رفاه و رضایت مندی شهروندان فراهم شود.

خروجی های مثبت حوزه شهرسازی در سال 90

معاون معماری و شهرسازی شهرداری کرج با مثبت ارزیابی کردن عملکرد حوزه شهرسازی گفت: سال 90، سال پر بار مبتنی بر خروجی های مثبت این حوزه بود.

غلامرضا احمدی بیداخویدی افزود: شهرسازی شهرداری کرج در سال جاری به 80 درصد از برنامه های تعریف شده در این حوزه جامه عمل پوشانده است.

سال آینده طرح تفصیلی پنج مشاور می گیرد

معاون معماری و شهرسازی شهرداری کرج در خصوص برنامه های سال آتی معاونت شهرسازی شهرداری کرج گفت: از مهمترین برنامه های این حوزه انتخاب مشاور طرح تفصیلی است.

بیداخویدی اظهار داشت: با اجرای این مهم، چهار مشاور و کارشناس بعد از فراخوان در سطح مناطق انجام مسئولیت می کنند و یک مشاور نیز به عنوان مشاور ناظر بر اجرای طرح در سطح شهر نظارت می کند.

شهرداری در دوره سوم شورا بدون حاشیه به مردم خدمات ارزنده ای ارائه داد

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری کرج طی دوره سوم شورای شهر، بدون سیاسی کاری و امور حاشیه ای به مردم خدمات ارزنده ای ارائه داد که در نوع خود بی نظیر است.

حجت الاسلام عبدالله پورمظاهری عصر روز گذشته در مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی منطقه چهار شهرداری کرج اظهار داشت: طی سال 90 بیشترین تعداد پروژه های عمرانی از سوی شهرداری در کرج اجرا شد که در تاریخ عمرانی این کلانشهر بی سابقه است.

شهرداری بدون حاشیه سازی به اجرای امور پرداخت

وی گفت: شهرداری کرج طی دوره سوم شورای شهر، بدون انجام هرگونه سیاسی کاری و حاشیه سازی به انجام امور و ارائه خدمات ارزنده به شهروندان پرداخت که این مهم قابل تقدیر است.

پورمظاهری ادامه داد: هم اکنون روحیه خدمتگزاری و تعهد به انجام امور در شهرداری کرج نهادینه شده است که این امر زمینه های افزایش ارائه خدمات به شهروندان را فراهم می کند.

یکی از ثمرات شورای سوم، انتخاب شهردار سالم و توانمند است

وی ادامه داد: یکی از ثمرات شورای سوم، انتخاب شهردار سالم و کارآمد و توانمند بود، در واقع شهردار کرج به صورت شبانه روزی در صدد ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است که این جای تقدیر دارد.

85 درصد اهداف مدیریتی در منطقه 2 کرج محقق شد/ تملکها مهمترین اقدام سال 90 منطقه

مدیر منطقه دو شهرداری کرج گفت: شهرداری این منطقه با تکیه بر برنامه ریزی های کارشناسی شده توانست 85 درصد اهداف مدیریتی در این منطقه را تحقق بخشد.

سید رضا مساعد با مثبت ارزیابی عمل کردن عملکرد منطقه دو شهرداری کرج در سال 90 اظهار داشت: اصول و مبنای انجام امور  کاری در  این منطقه، سرلوحه قرار دادن سخن مقام معظم رهبری مبنی بر  انتخاب سال 90 به عنوان " سال جهاد اقتصادی " بوده است.

وی با بیان اینکه، اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در منطقه بر این اساس برنامه ریزی و اجرا شد، افزود: تحقق 85 درصدی اهداف مدیریتی علاوه بر مبنا قرار دادن شعار پر معنای سال 90، تعامل و هماهنگی همه معاونین، مدیران، پرسنل و دیگر مسئولان اداری بوده است.

تملک ها مهمترین اقدام سال 90 منطقه

مدیر منطقه دو شهرداری کرج در ادامه با مهم ارزیابی کردن بازگشایی ترافیک شهری و باز شدن شریان های ارتباطی ، از مهمترین اقدامات شهرداری منطقه 2 را تملک های صورت گرفته در سطح منطقه ذکر و بیان کرد: این تملک ها با هدف رفع معضل ترافیک در  سطح منطقه به عنوان منطقه مرکزی پر تردد انجام شده است.

بازسازی و بهسازی پارکهای منطقه دو

مساعد در ادامه با اشاره به بهسازی و بازسازی پارک های محله ای عنوان کرد: از وعده های محقق شده سال 90 بازسازی و بهسازی پارک های محله ای است که به نحو موثری انجام شد.

توجه به مناطق غیربرخوردار

مساعد، توجه به محله های غیربرخوردار سطح منطقه را یادآور شد و با بیان اینکه، انجام اقدامات عمرانی و خدماتی در این مناطق در سال جاری نمود بالایی داشته است، عنوان کرد:  توجه به بافت های فرسوده و اجرای عملیات عمرانی در
این مناطق از جمله اقدامات شهرداری منطقه دو در خصوص بافت های فرسوده بوده است.

چهار پروژه عمرانی در منطقه چهار کرج افتتاح و بهره برداری شد

عصر روز گذشته با حضور مسئولان، چهار پروژه عمرانی در منطقه چهار شهرداری کرج افتتاح و بهره برداری شد.

مدیر منطقه چهار شهرداری کرج در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: این پروژه ها شامل افتتاح پروژه های تعریض باند شرقی بلوار امام خمینی(ره) ارم، پارک ولیعصر(عج) کیانمهر و بهره برداری از تندیس امیرکبیر بود که امروز با حضور مسئولان افتتاح و بهره برداری شد.

یدالله پورمظاهری افزود: در مجموع برای اجرای این پروژه ها اعتباری بیش از 800 میلیون تومان در این منطقه هزینه شد.

وی ادامه داد: پارک ولیعصر(عج) این منطقه دارای چهار هزار و 300 مترمربع مساحت است که در آن عملیات های جدول گذاری، کفپوش و درختکاری انجام شده است.

کد خبر 1562634

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha