تورهای مشهدگردی در طول سال ادامه دارد/ برگزاری جشنواره گل و گلدون

مشهد - خبرگزاری مهر: آغاز مطالعات و طراحی سیستم های آبیاری تحت فشار، برگزاری جشنواره گل و گلدون در بوستان کوهسنگی و ادامه تورهای گردشگری یک روزه مشهدگردی در طول سال اخبار شهرداری مشهد هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شهردار منطقه هفت مشهد از آغاز مطالعات و طراحی سیستم های آبیاری تحت فشار به منظور حذف تانکرهای جابه جایی آب از سطح منطقه خبر داد.

مجید محمدی فر با بیان اینکه موافقت نامه مطالعات و طراحی سیستم های آبیاری تحت فشار با همکاری سازمان پارکها انجام شده تا از خطرات ناشی از وجود تانکرهای آب در معابر و خیابان های سطح منطقه جلوگیری شود، افزود: این موافقت نامه در سه قسمت در حال انجام است که اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال را به خود اختصاص داده است.

برگزاری جشنواره گل و گلدون در بوستان کوهسنگی

شهردار منطقه هشت مشهد از برگزاری جشنواره و مسابقه خانوادگی گل و گلدون در راستای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در روز طبیعت در بوستان کوهسنگی خبر داد.

علیرضا خادم پیر اظهارکرد: در این جشنواره آموزش کاشت صحیح گل به والدین با همراهی کارشناسان مربوطه انجام پذیرفت و در کنار آن رنگ آمیزی گلدان نیز صورت توسط فرزند خانواده انجام گرفت.

تورهای گردشگری یک روزه مشهدگردی در طول سال ادامه دارد

مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد گفت: فعالیت تورهای گردشگری نیم روزه و یک روزه مشهد گردی در  قالب دستورالعمل برگزاری تورها در طول سال ادامه خواهد داشت.

محمد مهدی کریمی گفت: ‌تورهای نیم روزه و یک روزه گردشگری در ایام نوروز امسال در قالب ایستگاه های بهارانه ویژه شهروندان مشهدی دایر بود که با استقبال زائران همراه شد.

فعال بودن غرفه های صنایع دستی در 13 ایستگاه بهارانه مشهد

مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد گفت: امسال غرفه صنایع دستی در 13 ایستگاه بهارانه مشهد دایر بود که تمامی هنرمندان سنتی کار مشهد محصولات خود را در این غرفه ها به نمایش گذاشتند.

محمد کریمی اظهارکرد: این محصولات شامل پوشاک محلی،‌ فیروزه تراشی،‌ سفال گری و غیره بود که در مجموع غرفه های متعدد ایستگاه های بهارانه بیشترین بازدید را به خود اختصاص داده بود.

اجرای مسابقات فرهنگی در آرامستان بهشت رضا(ع)

مدیر عامل سازمان فردوس های شهرداری مشهد از استقبال پر شور مردم در روز طبیعت نسبت به سال قبل در این آرامستان خبر داد و افزود: اجرای برنامه های استقبال از بهار و مسابقات فرهنگی در این آرامستان برای شهروندان در روز طبیعت انجام شد.

کمال الدین شاهچراغی گفت: امسال به علت پیک حضور شهروندان در روز دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه بیش از شش تن زباله در سطح این آرامستان جمع آوری شد.

کد خبر 1568644

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =