ارائه خدمات دستگاه های البرز به مردم ضعیف است/ مغفول ماندن پروژه های ملی برای شهرهای اقماری

کرج – خبرگزاری مهر: منتخب مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ارائه خدمات دستگاه های اجرایی استان البرز به شهروندان ضعیف است، گفت: اجرای پروژه های ملی برای شهرهای اقماری مغفول مانده است.

به گزارش خبرنگارمهر، محمد جواد کولیوند قبل از ظهر چهارشنبه در اولین جلسه شورای اداری که با حضور تمام مدیران کل استان البرز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اجرای پروژه های ملی برای شهرهای اقماری مغفول مانده است و امروزه شهروندان البرز از فضای دستگاه های استان به منظور خدمت گرفتن نگران هستند.

وی ادامه داد: محیط و انگیزه کار در استان البرز باید تقویت شود و همچنین پنجره باید به سوی سرمایه گذاران باز شود.

واقعی کردن هدفمندی یارانه راه مبارزه با تورم

وی در خصوص هدفمندی یارانه ها گفت: اگر خواهان مبارزه با تورم هستیم باید به سمت واقعی کردن یارانه ها حرکت کنیم و اعتبار و هزینه انرژی در اختیار مردم و بخش خصوصی قرار گیرد به دلیل اینکه اگر تنها نقدینگی افزایش پیدا کند به طور حتم مبارزه با تورم میسر نخواهد شد.

اجرای پروژه های ملی برای شهرهای اقماری مغفول مانده است

نماینده منتخب مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اجرای پروژه های ملی برای شهرهای اقماری مغفول مانده است، اضافه کرد: باید توجه به پروژه و آیتم های بزرگ و کلان بیشتر از قبل شود.

کولیوند ادامه داد: در پروژه های بزرگ باید هر جلسه و هر ماه گزارش عملکرد از دست اندرکاران استخراج شود که این کار از انحرافات جلوگیری می کند.

کار بسیاری از دستگاه های استان البرز سنتی است

نماینده منتخب مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه دولت الکترونیک سال ها دنبال می شود ولی همچنان بسیاری از دستگاه ها به این نقشه راه نپوسته اند و کار دستگاه ها سنتی است.
 

کد خبر 1568701

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =