بخشی از مشکلات مالی پردیس کشاورزی در سال جدید رفع می شود

کرج - خبرگزاری مهر: رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران گفت: بخشی از مشکلات مالی پردیس کشاورزی در سال جدید رفع می شود و این، خبر بسیار خوبی است.

منوچهر گرجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سال گذشته از نظر مالی چندان برای پردیس کشاورزی و منابع طبیهی دانشگاه تهران خوشایند نبود درحالیکه امسال، بخشی از مشکلات مالی مرتفع می شود.

رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران ادامه داد: در بودجه سال نود و یک نیز رقم قابل توجهی به پردیس اختصاص یافته که این امر بسیار مطلوب است.

این مسئول ضمن تشکر از تمامی همکاران به دلیل تلاشهای آنها در طول سال نود و تبریک سال نو گفت: پردیس در بخش تولید نیروی متخصص به طور مستقیم و در بخش تولید غذای سالم به صورت غیر مستقیم نقش دارد.

بازنگری در سرفصل دروس انجام شده است

گرجی ادامه داد: در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، در بخش تربیت نیروی متخصص در دو زمینه "آموزش راهبردی کشاورزی" و" افزایش مهارت و تجربه متخصصین" اقداماتی نظیر بازنگری در سرفصل دروس انجام شده است.

رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران گفت: در بخش تولید نیز جلساتی با شرکتهای خارجی و داخلی برای تولید محصولات زیستی(ارگانیک) داشته ایم.

این مسئول افزود: همکاری با موسسه استاندارد برای اعطای حق تایید محصولات ارگانیک نیز دنبال شده است و این امر از مهمترین فعالیتها است.

کد خبر 1568841

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =