درخشان 50 درصداز قراردادش را گرفت و رفت/ برنگردد برخورد قانونی می‌کنیم

جانشین مدیرعامل باشگاه شاهین با تاکید بر اینکه اگر درخشان در تمرینات این تیم شرکت نکند با او به صورت قانونی برخورد خواهند کرد، گفت: در خشان 100 میلیون تومان برای چهار بازی گرفته و حالا کنار کشیده است.

خدابخش پولادی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت حمید درخشان با باشگاه شاهین بوشهر ضمن بیان مطلب فوق گفت: روز گذشته درخشان بدون هیچ دلیلی در تمرین تیم شرکت نکرد و مصاحبه‌ای انجام داد که دیگر به بوشهر برنمی‌گردد.

وی در همین خصوص افزود: بلافاصله ما در باشگاه شاهین نامه‌ای را تنظیم کرده و به امضای مدیرعامل باشگاه رساندیم. در این نامه تاکید شده در صورتی که درخشان تا ساعت 18 امروز چهارشنبه به بوشهر بازنگردد و در تمرینات تیم حاضر نشود از نظر ما مستعفی شناخته می‌شود.

جانشین مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر با تاکید بر اینکه یک نسخه از این نامه را نیز برای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌اند، خاطرنشان کرد: ما این نامه را به شماره نمابری که محمد مومنی، مربی تیم در اختیار ما قرار داده بود ارسال کردیم و او نیز تاکید کرده که این نمابر به دست درخشان رسیده است.

وی تصریح کرد: ما برای پرداخت بخشی از مطالبات مالی بازیکنان شاهین 600 میلیون تومان قرض کردیم و از آنجایی که به مومنی اعتماد داشتیم 482 میلیون تومان از این پول را به حساب او واریز کردیم تا پول را بین بازیکنان و نفرات کادرفنی تقسیم کند که او نیز این کار را انجام داد و باقی مانده 600 میلیون را نیز در اختیار بازیکنانی قرار دادیم که به دلیل مصدومیت نام‌شان در این فهرست 27 نفره نبود.

سخنگوی باشگاه شاهین بوشهر در همین خصوص تاکید کرد: درخشان با نظر خود 100 میلیون تومان از این 482 میلیون تومان را به عنوان بخشی از قراردادش برداشت، 30 میلیون تومان نیز به خود مومنی داد و 14 میلیون تومان نیز به خواجه‌ای مربی بدنساز تیم پرداخت کرد.

وی در همین خصوص تاکید کرد: قرارداد درخشان تا پایان فصل 200 میلیون تومان است که او با مبلغی که برداشته در عمل 50 درصد از قراردادش را گرفته و کنار کشیده است در حالی که برای این 100 میلیون فقط برای چهار بازی هدایت شاهین را برعهده داشته است. مطمئن باشید اگر درخشان استعفا نیز بدهد پیگیر حق و حقوق باشگاه شاهین از طریق مراجع قانونی و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواهیم شد.

وی در خصوص 700 میلیون تومانی که قرار بود اداره کل ورزش و جوانان بوشهر به باشگاه شاهین اختصاص دهد، گفت: متاسفانه این پول به دلیل حکمی که یکی از طلبکاران از دادگاه در اختیار دارد بلوکه شده و در اختیار باشگاه شاهین نمی‌تواند قرار گیرد.

پولادی‌نژاد در خصوص ریشه مشکلات مالی باشگاه شاهین بوشهر گفت: تا به امروز پنج میلیارد و 250 میلیون تومان برای پرداخت قرارداد بازیکنان و کادر فنی هزینه شده اما متاسفانه پیش از شروع فصل این بودجه در اختیار ما قرار نگرفت و به افرادی در تهران پرداخت شد که همه از آن مطلع هستند. فقط کافی است به این موضوع اشاره کنم که چرا قرارداد بازیکنی که فصل گذشته 120 میلیون تومان بود پیش از شروع این فصل 380 میلیون تومان بسته شده است و یا چرا بازیکنی باید 80 درصد از  قراردادش و بازیکنی دیگر 25 درصد قراردادش را گرفته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که "میانگین دریافتی بازیکنان شاهین در این فصل چقدر بوده است؟"، اظهار داشت: به طور میانگین بازیکنان شاهین در این فصل 30 تا 35 درصد از قرارداد مالی خود را دریافت کرده‌اند.

کد خبر 1568925

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =