برگزاری انتخابات مهمترین اولویت در گرگان است

گرگان - خبرگزاری مهر: فرماندارگرگان با بیان اینکه سال 90، امن ترین سال پس از انقلاب در گرگان بود، گفت: برگزاری انتخابات مهمترین اولویت در سالجاری در شهرستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفرگرزین پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت: این امر نشان دهنده این بود که علیرغم برخی مشکلات در شهرستان اما مردم درک درستی از مسائل نظام وآگاهی از برنامه های دشمن داشتند.

وی افزود: ما حتی در بحث برگزاری انتخابات نیز هیچ مسئله نگران کننده ای نداشتیم وبه شکل مطلوب انتخابات در شهرستان وحتی استان برگزار شد.

فرماندار گرگان با اشاره به بودجه ها واعتبارات عمرانی که انجام شده است گفت: با اقدامات جهادی که سال گذشته انجام شده رتبه مسکن مهر استان از 29 به رتبه 6 ارتقا پیدا کرد و10میلیارد تومان برای خرید زمین و100میلیارد تومان نیز از اعتبارات بانک ها برای ساخت وساز تخصیص داده شد که تحولی را در بخش مسکن مهر استان شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه تثبیت حضور دانشمندان ما در حال حاضر در کشور حاکی از این است که کشور به شرایط امید بخشی رسیده است گفت: ارتباط بین امامت و امت در کشور ما به یک باور تبدیل شده است ومردم عمیقا ایمان دارند که رهبری هوشمندترین وحکیم ترین شخص  جامعه است.
 
وی ادامه داد: اولویت های امسال ما در شهرستان گرگان ابتدا بحث انتخابات است که باید به آرامی  چه در بخش تبلیغات وچه در بخش اجرا برگزار شود .

گرزین عنوان کرد: خدمت رسانی در حوادث باید اولویت همیشگی شهرستان گرگان باشد و آبیاری تحت فشار نیز همان طور که در دستور کار سال قبل بود امسال نیز باید در اولویت باشد.
 
گرزین، با بیان اینکه 920 میلیارد ریال برای توسعه  طرح کشاورزی در سال جدید اختصاص داده شده است و باید به بهترین نحو از آن استفاده کرد گفت: زمین های زراعی گرگان در قطعات کوچک ومتعلق به مردم است وباید در این بخش نیز راهکاری اندیشیده شود.
 
وی ساماندهی وذخیره آب برای تابستان، تکمیل پروژه های نیمه تمام تحت عنوان مهرماندگار وآمادگی برای سفر چهارم هیئت دولت به استان از دیگر اولویت های ما است.

فرماندار گرگان اظهار داشت: از پنج پروژه بزرگ که ایران با چین برای انجام آن در حال مذاکره است دو پروژه آن مربوط به گلستان است که یک پروژه مربوط به آشوراده است و یک پروژه ویژه گرگان نیز آغاز عملیات اجرایی راه آهن گرگان به مشهد است.
 
گرزین در پایان افزود:اعتبار سال جدید هنوز به تصویب نرسیده است.
کد خبر 1569402

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha