توجه به معنویات مهمترین ویژگی ارتش ایران است

کرمانشاه - خبرگزاری مهر: استاندار کرمانشاه گفت: مهمترین وجه تمایز ارتش و نیروهای مسلح در نظام جمهوری اسلامی با دیگر کشورها، توجه به معنویات و ارزشهای اسلامی و دینی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید دادوش هاشمی صبح سه شنبه در مراسم روز ارتش در کرمانشاه گفت: ارتش ایران با اتکا به قدرت خداوند بزرگ و پشتیبانی ملت و ولایت فقیه بسیاری از امتحانات و آزمون های مهم را با موفقیت پشت سر گذاشته است و همین عاملی است که تمام دنیا ارتش ایران را به عنوان ارتشی مقتدر و کارآمد قبول داشته باشند.

استاندار کرمانشاه افزود: امروز شاهدیم که قدرت ارتش، کشورهای زیاده خواه و غربی را در بحث مسئله هسته ای به پشت میزهای مذاکره کشانده است.

هاشمی تاکید کرد: مهمترین وجه تمایز ارتش و نیروهای مسلح در نظام جمهوری اسلامی با دیگر کشورها، توجه به معنویات و ارزشهای اسلامی و دینی است.

استاندار کرمانشاه گفت: تا زمانی که رویکرد و مسیر حرکت ارتش و نیروهای مسلح در این مملکت بر همین منوال باشد، بی شک هیچ قدرتی نمی تواند کوچک ترین آسیبی به این کشور برساند.

وی افزود: کشور ایران زمانی یکی از کشورهای مصرف کننده و بی تاثیر در جهان بود ولی امروز شاهدیم که علیرغم همه محدودیتها، ایران در قله های اقتدار قرار گرفته است که این را باید نتیجه ایثار و فداکاری نیروهای مسلح به ویژه ارتش آن دانست.

استاندار کرمانشاه گفت: نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی 8 سال در مقابل جهان استکبار ایستادند و حماسه هایی ماندگار در تاریخ این مرزوبوم رقم زدند.

هاشمی در پایان با اشاره به اینکه ارتش ایران، امروز ارتشی خودکفا و تولید کننده است، افزود: ارتش ایران روزی برای تهیه ابتدایی ترین امکانات خود، به کشورهای غربی و آمریکا متکی بود، ولی اکنون شاهدیم که همین ارتش در ساخت تمام تجهیزات و امکانات نظامی، خودکفا و بی نیاز از دیگر کشورهاست.

کد خبر 1579262

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =