بهسازی مسیر آرامستان جدید شیراز/ کلنگزنی376واحد مسکونی مهردرخان زنیان

شیراز - خبرگزاری مهر: بهسازی مسیر دسترسی آرامستان جدید شیراز و کلنگزنی 376واحد مسکونی مهر در شهرخان زنیان عناوین اخبار کوتاه فارس است.

به گزارش خبرگزاری مهر، شهردار شیراز در بازدید از آرامستان بهشت احمدی با بیان اینکه فعالیتهای مناسبی در داخل این مجموعه و همچنین برای احداث تقاطع غیر همسطح در ورودی آرامستان صورت گرفته بر بهسازی مسیر دسترسی با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان تأکید کرد.

علیرضا پاک فطرت با تأکید بر حل برخی نواقص و مشکلات موجود در مجموعه آرامستان از جمله مشکل معارضین، خواستار تسریع در عملیات احداث تقاطع غیر همسطح ورودی این مجموعه شد و ابراز امیدواری کرد با احداث این تقاطع، ورودی مجموعه به طور کامل ایمن سازی شود.

آرامستان بهشت احمدی در یک وسعت 230 هکتاری در کیلومتر 12 محور خرامه قرار دارد و تمامی زیرساختها برای آغاز فعالیت آن در داخل مجموعه فراهم شده است.

کلنگ احداث 376واحد مسکونی مهر در شهر خان زنیان به زمین خورد

در هفتمین روز از دهه حساب 100حضرت امام خمینی (ره) کلنگ احداث 376واحد مسکونی مهر در شهر خان زنیان با حضور سیدعلی نقی لقمانی مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس وجوادزرین کلاه فرماندار شهرستان شیراز به زمین خورد.

اکبرمسعودی مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز با بیان این مطلب که علاوه براجرای طرح مسکن مهردر این شهر، 320واحد مسکونی خود مالک نیز در این منطقه در حال ساخت است، گفت: پروژه بزرگ مسکن مهرکه درشهرهای زیر25هزارنفربه بنیادمسکن محول شده، نمونه ای دیگر از آن هم اکنون وبه مناسبت سالگردتاسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی به نام مبارک امام علی (ع) توسط پیمانکار بخش خصوصی در وسعتی معادل 41هزارو 930متر مربع احداث خواهد شد. این پروژه با فناوری جدید وبه صورت کاملا صنعتی در حال ساخت است که شامل 94بلوک دوطبقه دارای چهار واحد است.

به گفته وی در این پروژه از وام 25میلیون تومانی مسکن مهر استفاده شده است.

وی همچنین در این مراسم گزارشی از روند روبه رشد فعالیتهای انجام شده ارائه کرد که شامل صدور سند مالکیت روستایی، واگذاری زمین ، تهیه واجرای طرح هادی، استفاده از تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی، مسکن شهری، پرداخت وام قرض الحسنه تعمیرات است.

در ادامه این مراسم زرین کلاه فرماندار شهرستان شیراز با مهم ارزیابی کردن فعالیتهای بنیاد مسکن فارس در مناطق روستایی و بعضا شهرهای زیر 25هزار نفر جمعیت و حل مشکل مسکن مردم گفت: پیگیری وبه سرانجام رساندن چنین پروژه های بزرگ وارزشمندی در شهرستان شیراز حکایت از عمق توجهات مسئولین ودست اندر کاران این نهاد مردمی دارد.

وی پروژه 376واحدی امام علی (ع) شهر خانه زنیان را رویکردی به اصل مهم خانه دارشدن اقشار نیاز مند جامعه دانست که با موفقیت آن برگ زرینی در کارنامه خدمت به مردم ثبت خواهد شد.

فرماندار شهرستان شیراز تصریح کرد: رویای خانه دار شدن مردم با اجرای طرح مسکن مهر به حقیقت منتهی شد.

وی همچنین حضور مردم در مناسبتها، راهپیماییها و انتخابات را پرشور توصیف کرد وافزود: در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم، بار دیگر شاهد حضور مردم در صحنه های تصمیم گیری خواهیم بود.

در خاتمه این مراسم واحد نمونه مسکن خود مالک شهر خان زنیان با حضور مدیر کل بنیاد مسکن فارس مهندس لقمانی و هیئت همراه به بهره برداری رسید.

در این مراسم فرماندهان نظامی وانتظامی، مهندس زمانی معاون مسکن شهری بنیادمسکن فارس،بخشدارارژن، شهردار خان زنیان، دهیاران منطقه و اعضای شورا های اسلامی این شهر حضور داشتند.

خان زنیان مرکزبخش ارژن شیراز ودرفاصله 35کیلومتری جاده شیراز-کازرون واقع شده است.

کد خبر 1579526

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 10 =