مسئولان اجرایی از شوراها به عنوان مشاوران رایگان خود استفاده کنند

رئیس شورای استان تهران گفت: از مسئولان اجرایی می خواهیم تا از شوراها به عنوان مشاوران رایگان خود استفاده کنند.

به گزارش خبرنگارمهر ،حمزه خوارزمشاهی در همایش روز ملی شوراها که عصرامروز در سالن غدیر وزارت کشور برگزار شد با بیان این که وقتی شوراها شکل گرفتند مخالفان و موافقان زیادی داشتند گفت: ما از مخالفین تشکر می کنیم که با انتقادات سازنده خود و همراهی شان ، ما توانستیم شوراهای اسلامی را ادامه بدهیم و به بالندگی برسیم.

وی در ادامه از مسئولان اجرایی خواست تا از توان شوراها استفاده کنندو گفت: ما از پتانسیل بالایی برخورداریم اما در دوره سوم شوراها از آن استفاده ای نشد ،بنابراین از مسئولان اجرایی می خواهیم تا از شوراها به عنوان مشاوران رایگان خود استفاده کنند.

همچنین در این همایش که با حضور محمد نجار وزیر کشور،مرتضی تمدن استاندار تهران و مهندس چمران رئیس شورای عالی استانها برگزار شد از شورائیان نمونه استان تهران تقدیر شد.

شورا های شهر صفادشت،پیشوا ،نسیم شهر ،حسن آباد ،رباط کریم،ورامین،اوشان فشم و میگون مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین از شوراهای اسلامی روستای قمصر از توابع شهرستان ری ، احمد آباد مستوفی،وشتان از شهرستان فیروزکوه،همدانک از توابع شهرستان رباط کریم،رامین از توابع شهرستان شهریار،قشلاق کریم اباد از توابع شهرستان پاکدشت،محمد آباد از توابع شهرستان ورامین،منجیل آباد از توابع شهرستان رباط کریم،خسرو آباد جاجرود از توابع شهرستان تهران نیز تقدیر شد.

شورای اسلامی شهرستان اسلامشهر ، شورای اسلامی بخش مرکزی بخش ورامین،شورای اسلامی بخش مرکزی شهریار نیز تقدیر شد.

کد خبر 1587929

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =