باید به خطرات احتمالی لوله آب سد طالقان در کرج توجه شود

کرج - خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی کرج با تاکید بر این که، باید به خطرات احتمالی لوله آب سد طالقان در کرج توجه داشته باشیم، گفت: لازم است بهترین راهکارها برای جلوگیری از خطرات لوله آب سد طالقان در کرج اتخاذ شود تا از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری کنیم.

محمود دادگو در گفتگو با خبرنگار مهر درباره لزوم انتخاب بهترین راهکار برای جلوگیری از خطرات احتمالی لوله آب سد طالقان در کرج افزود: اگر به این امر بی توجه باشیم، ممکن است مشکلات جدی به وجود آید.

رئیس شورای اسلامی کرج ادامه داد: باید به خطرات احتمالی  لوله آب سد طالقان در کرج توجه داشته باشیم و در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های خود این امر را همواره لحاظ کنیم و مد نظر قرار دهیم.

این مسئول گفت: ساختن مخزن تعدیل قشار مورد نیاز در این خصوص از بهترین راهکارها برای جلوگیری از مشکلات احتمالی است و از همه دستگاه های ذیربط انتظار می رود که این راهکار را مد نظر قرار دهند و برای تحقق و عملی شدن آن بکوشند.

این مخزن تعدیل فشار در بالای حسن آباد ایجاد شود

عضو شورای اسلامی کرج در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر درباره مکان مناسب برای ساخت این مخزن گفت: لازم است این مخزن تعدیل فشار در بالای حسن آباد ایجاد شود.

 رئیس شورای اسلامی کرج گفت: با این کار می توانیم کنترل بیشتری روی امور مربوطه داشته باشیم و از میزان خطرات احتمالی بکاهیم.

دادگو افزود: ساخت مخزن تعدیل فشار باعث می شود تا انتقال آب سد طالقان با مشکلات کمتری انجام شود و خطرات احتمالی کمتری ه به دنبال خود داشته باشد که این امر اهمیت فراوانی دارد.

کد خبر 1600074

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =