اعلام انزجار حوزه های علمیه و دانشجویان اردبیل از اهانت به امامان

اردبیل – خبرگزاری مهر: طلاب حوزه های علمیه و دانشجویان دانشگاههای اردبیل با صدور بیانیه ای از توهین به مقدسات و امامان همام اعلام انزجار و نفرت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، طلاب حوزه های علمیه استان و دانشجویان دانشگاه های اردبیل در این بیانیه با اشاره به تهاجمات نظامی، سیاسی، فرهنگی و اعتقادی به جمهوری اسلامی ایران آورده اند: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شروع انقلاب با شعار "نه شرقی – نه غربی" و با ارائه فصلی نو در باب حکومتداری و جامعه ولایت فقیهی، تاکنون مورد شدیدترین، بی سابقه ترین و بیرحمانه ترین تهاجمات نظامی، سیاسی، فرهنگی، اعتقادی و... در طول تاریخ بشری قرار گرفته است که به حول و قوه الهی و عنایات خاصه حضرت ولیعصر (عج)، رهبری فرزانه انقلاب پشتوانه مردمی توانسته است بر این مشکلات فائق آید.

در این بیانیه با اشاره به فروپاشی ابرقدرتهای شرق و غرب اضافه شده است: استکبار جهانی بعد از جوان مرگ شدن فاشیسم و فروپاشی ابرقدرت شرق (کمونیسم) و ابر قدرت غرب (لیبرال دموکراسی) تاکنون توانسته است با بازسازی ساختاری و محتوایی خود، غلبه گفتمانی خود را حفظ کند و برمکاتب دیگر به جز اسلام شیعی فائق آید و افکار شوم و شیطانی خود را در تمام شئون زندگی بشری بسط و گسترش دهد.

دانشجویان و طلاب اردبیلی با بیان اینکه نظم شیطانی رو به افول است، تصریح کرده اند: دوره ای که در آن به سر می بریم شاهد همزمانی افول و اضمحلال این نظام شیطانی و ارتقاء و الهام بخشی هرچه بیشتر جمهوری اسلامی ایران نسبت به کشور های اسلامی و جوامع دیگر است.

در این بیانیه تقدس زدایی را از اهداف شیطانی استکبار جهانی عنوان کرده و افزوده اند: یکی از پست ترین و شیطانی ترین روشهایی که لیبرالیسم غربی طی پروژه ای مشترک با رژیم غاصب اسراییل و وهابیت در چند سال اخیر عملیاتی می کنند "تقدس زدایی" و استفاده از افراد مثلا ایرانی و آشنا، برای مخدوش کردن و بازی با افکار مذهبی مردم است که معتقدند هیچ چیز مقدسی در جهان وجود ندارد.

تشکلهای مذهبی دانشجویی و طلاب با هشدار به اینکه هتک حرمت علیه مقدسات شیعیان رو به فزونی است، اضافه کرده اند: این حرکتها و هتک حرمت ها کاملا به طرز محسوسی علیه مقدسات شیعیان رو به فزونی نهاده که نه تنها هم اکنون بلکه از قبل نیز به رهبر معظم انقلاب و بعد از مدتی به کتاب آسمانی مسلمانان و اخیرا نیز در حرکتی بی شرمانه با انتشار چند قطعه موسیقی در فضای مجازی با خوانندگی ملعون شاهین نجفی که هم اکنون تحت الحمایه کشور آلمان است، به محضر سه تن از امامان شیعه  امام علی النقی (ع)، امام رضا (ع)، امام زمان (عج) و بنیانگزار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) هتک حرمت شده که بی شک باعث رنجش و اندوه حضرت بقیه ا...الاعظم و میلیونها شیعه و محب آن حضرات معصومین شده است.

در این بیانیه با اشاره به فتوای امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه هر کس به رسول خدا (ص) و به ائمه خدا اهانت کند واجب القتل است، آورده شده است: موضع گیریهای مراجع عظام و اقدام قاطع مراجع عالیقدر شیعیان جهان، حضرات آیات صافی گلپایگانی و مکارم شیرازی و... مبنی بر حکم ارتداد این اشخاص باعث شد که او نیز بقیه عمر خود را مانند سلمان رشدی در گاو صندوق بگذراند و طبق اخبار وارده بعد از این فتوا ملعون شاهین نجفی توسط رژیم غاصب صهیونیستی به پناهندگی پذیرفته شده است که این خود پرده از ماجرای پشت پرده بسیاری از جریانات منتصب به اهانتهای صورت گرفته در زمانهای کنونی دارد.
 
در پایان بیانیه دانشجویان و طلاب اردبیلی، با تاکید بر اینکه پیروزی با مسلمانان است، اضافه شده است: طلاب حوزه های علمیه و دانشجویان دانشگاههای اردبیل در پی این هتک حرمت اعلام انزجار و نفرت خود را از اینگونه اقدامات اعلام می دارند و بی شک این گونه اقدامات بدون پاسخ نخواهد ماند و قطعا جواب دندان شکنی در مقابل این حرکت وقیحانه انجام خواهد گرفت و پیروزی و فتح با مسلمین است.
کد خبر 1602437

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =