ارتباط دانشگاه خوارزمی کرج با صنایع تقویت می‌شود

کرج - خبرگزاری مهر: قائم مقام دانشگاه خوارزمی کرج و معاون فرهنگی این دانشگاه گفت: ارتباط این دانشگاه با صنایع تقویت می‌شود.

حسین شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ضرورت تقویت ارتباط دانشگاه خوارزمی کرج با صنایع افزود: اگر می خواهیم که در جنبه های مختلف به رشد و توسعه دست یابیم، باید ارتباط صنایع و دانشگاه ها را تقویت کنیم.

قائم مقام دانشگاه خوارزمی کرج و معاون فرهنگی این دانشگاه ادامه داد: این دانشگاه از ظرفیتها و پتانسیلهای علمی و پژوهشی بسیار قابل توجهی برخوردار است و باید در راستای افزایش تعامل با صنایع حرکت کنیم.

وی گفت: صنایع مهمی در استان البرز قرار دارد و یکی از مهمترین برنامه ها افزایش همکاری و تعامل با این صنایع است و زمینه های این امر در اسرع وقت فراهم می شود.

شفیعی افزود: نباید صنایع و دانشگاه ها به صورت مجزا عمل کنند و باید میان آنها تعامل و همکاری کافی وجود داشته باشد تا از نتایج فعالیتهای یکدیگر در راستای تحقق اهداف استفاده کنند.

قائم مقام دانشگاه خوارزمی کرج و معاون فرهنگی این دانشگاه ادامه داد: استفاده از ظرفیتهای انجمنهای علمی دانشجویی دانشگاه خوارزمی از دیگر اهداف پیش رو است و تحقق این امر به عملی شدن بسیاری از اهداف دیگر کمک می کند.

کد خبر 1613145

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =