کاهش مشکلات صنفی البرز باید در زندگی مردم تاثیر ملموس داشته باشد

کرج - خبرگزاری مهر: معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: کاهش مشکلات صنفی البرز باید در زندگی مردم نمود واقعی و تاثیر ملموس داشته باشد و لازم است زمینه های این امر را ایجاد کنیم.

بلال خلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اهمیت وجود نمود واقعی مربوط به کاهش مشکلات صنفی در البرز افزود: باید به گونه ای عمل شود که کاهش این مشکلات، تاثیر واقعی در زندگی مردم این استان داشته باشد.

معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز ادامه داد: لازم است در این راستا برنامه ریزی های لازم انجام شود تا بتوانیم به کاهش مشکلات مردم به صورت واقعی و ملموس کمک کنیم.

وی گفت: اگر به گونه ای عمل کنیم که کاهش مشکلات، تاثیر قابل مشاهده در زندگی مردم نداشته باشد، فعالیتهایی که انجام داده ایم، اثربخشی کافی نداشته است.

خلیلی ادامه داد: هدف نهایی باید کاستن از مشکلات زندگی مردم باشد و همه اقدامات را به گونه ای انجام دهیم که به تحقق این هدف کمک کنند.

همکاری و تعامل در راستای افزایش اثربخشی حل مشکلات افزایش یابد

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص لزوم تعامل و همکاری افزود: لازم است همه دستگاه ها و بخشهایی که به نوعی با امور صنفی در ارتباط هستند، همکاری و تعاملهای خود در راستای افزایش اثربخشی واقعی ناشی از حل مشکلات صنفی را افزایش دهند.

معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز ادامه داد: اگر می خواهیم که شاهد یک جهش و پیشرفت قابل توجه در زمینه کاهش مشکلات صنفی در البرز باشیم، باید همکاری های دستگاه های ذیربط در این استان افزایش یابد.

کد خبر 1618387

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =