تسریع در روند طرحها درمانی و عمرانی آبدانان ضروری است

ایلام - خبرگزاری مهر: نماینده مردم شهرستان های دهلران ، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: تسریع در روند طرحهای درمانی و عمرانی آبدانان ضروری است.

علی محمد احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اجرای طرحهای مختلفی در شهرستان آبدانان در دستور کار قرار دراد که تسریع در روند اجرای آنها ضروری است.

وی بیان داشت: طرح بیمارستان شهرستان یکی از مهمترین طرحهای مورد نیاز شهرستان است که در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

این نماینده گفت: تسریع درعملیات اجرایی تونل کویر کوه و تخصیص به موقع اعتبارات وهمچنین تجهیز بیمارستان آبدانان برای توسعه شهرستان ضروری است.

وی عنوان کرد: تسریع در اجرای این طرح پزشکی و درمانی باعث کم شدن انتقال بیماران به مرکز استان و دیگر نقاط کشور می شود و تاکنون 30 میلیارد ریال هزینه شده است.

نماینده دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با تشکیل گروه فرهنگی در این شهرستان بخشی از مشکلات و کمبود فضای آموزشی و فرهنگی آبدانان حل خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: با هماهنگی و رایزنی با نمایندگان مناطق و استان‌های محروم کشور به دنبال تشکیل فراکسیون استان‌های محروم کشور هستیم.

 وی ادامه داد: با تشکیل این فراکسیون می‌توان با تنظیم و ارائه طرحی مناطق محروم را از شمول اصل 44 خارج کنیم تا دست دولت برای خدمت و سرمایه‌گذاری در این مناطق باز شود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: سطح‌بندی دریافت اعتبارات بر مبنای شاخص‌های علمی امری ضروری است.

  وی ادامه داد: قرار است در نخستین فرصت با همکاری مجلس شورای اسلامی فراکسیونی از نمایندگان استان‌های درگیر با پدیده گرد و غبار تشکیل شود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: با تشکیل این فراکسیون موضوع بارش گرد و خاک در استان‌های مختلف کشور از طریق بین‌المللی پیگیری می‌شود.

احمدی تصریح کرد: بارش گرد و غبار طی سال‌های بیشتر مناطق جنوبی و غربی کشور را فرا گرفته و مشکلات متعددی را به وجود آورده است.

 

کد خبر 1634830

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =