۵ تیر ۱۳۹۱،‏ ۱۷:۵۱
شهردار رشت مشخص شد

رشت - خبرگزاری مهر: محمد علی ثابت قدم شهردار رشت شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسم معارفه محمد علی ثابت قدم که با حضور ریاست و اعضای شورا و معاونان و مدیران شهرداری و ریاست شورای اسلامی عالی استان برگزار شد، رئیس شورای اسلامی شهر رشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت امام سجاد (ع) از زحمات سید مجتبی خدمت بین دانا در طول تصدی به عنوان سرپرست شهرداری رشت و داشتن این مسئولیت خطیر تقدیر و تشکر کرد.

محمود مباحی تصریح کرد: اقداماتی که در این مدت انجام گرفته برای جلب رضایت شهروندان بوده و خانواده بزرگ شورای اسلامی و شهرداری با خلوص نیت همواره برای تحقق خواسته های شهروندان گام برمی دارند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز در این مراسم با بیان اینکه اگر میثاق آحاد مردم با قانون باشد هیچ کس در هیچ جا مشکل نخواهد داشت.

محمد حسن عاقل منش با اشاره به اینکه همگی باید به قوانین احترام بگذاریم و از آن تبعیت کنیم، تاکید کرد: صدور حکم شهردار رشت در راستای وظایف و اختیارات شوراها صورت گرفته است.

وی همچنین از زحمات خدمت بین دانا در این مدت تقدیر و تشکر کرد و گفت: توفیق خدمتگزاری به شهروندان عنایتی است از سوی خداوند متعال که باید با استفاده صحیح از آن علاوه بر رضایت ایزدی خشنودی مردم را نیز فراهم ساخت.

سرپرست شهرداری رشت در ادامه ضمن تشکر از ریاست و اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری گفت: مدیریت شهری یک وظیفه سنگین است و با توجه به نزدیکی شهر رشت به شهرهای اطراف و دامنه خدمات رسانی به شهروندان مسئولیت ما سنگین تر می شود.

سید مجتبی خدمت بین دانا موفقیت شهردار جدید را موفقیت شهرداری و شهر رشت دانست و ابراز امیدواری کرد: با کمک و همدلی تمامی مدیران و همکاران شاهد شکوفایی و رشد شهر رشت باشیم.

شهردار جدید رشت نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: آنچه که مشخص و ملموس است اینکه حوزه مدیریت شهری یک حوزه اقتصادیست و بیشترین ارتباط را با مردم دارد و تاثیرگذاری در زندگی مردم برای رفاه بهتر و نشاط بیشتر باید با منابع مالی مشخص و سرمایه گذاری منطبق بر نظام در امورات شهری تحقق یابد.

محمد علی ثابت قدم افزود: درفضای موجود کمک مردم نیاز است و وجود شوراهای اسلامی که برپایه اطمینان مردم است، یک غنیمت است.

شهردار رشت یادآورشد: مدیریت شهری باید شفاف سازی شود و باید با کمک قانون گذار و مردم برای ایجاد یک مدیریت شهری یکپارچه اقدامات سازنده انجام پذیرد تا شهر رشت با مدیریت بهینه ارتقا یابد.

شهردار رشت به همراه جمعی از اعضای شورا و مدیران شهرداری در مزار شهدا حضور یافتند و با آرمانهای شهدا بیعت کردند.

کد خبر 1635014

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 13 =