جمهوري خواهان تندروي آمريكايي در تلاشي جديد به منظورآغاز دور تازه اي از تهاجم تبليغاتي و رواني بر عليه كشورمان ، اقدام به طراحي و ارائه انواع پوشاك مردانه، زنانه و بچه گانه با شعار تبليغي " تهاجم بعدي ايران" در فروشگاههاي اين كشور نموده اند .

به گزارش خبرگزاري مهر، يكي از سايتهاي اينترنتي وابسته به جناحهاي تندرو كاخ سفيد و نئو محافظه كاران جمهوري خواه آمريكايي در يك عمل سياسي اقدام به انتشار تصاويرآخرين نمونه از لباسهاي اسپرت آمريكايي كه بر انها واژه " تهاجم بعدي ايران " حك گرديده ، نموده است كه در حد خود نشان از گستاخي مقامات و طراحان سياستهاي آمريكا نسبت به منطقه و جمهوري اسلامي ايران دارد .  

اين گروه كه هم اكنون به عنوان حاكمان اصلي كاخ سفيد به حساب مي آيند همواره طرفدار حمله آمريكا به ايران بوده و حتي برخي از آنها حمله به عراق را نكوهش نموده بر ضرورت قرار دادن جمهوري اسلامي ايران به عنوان هدف اصلي آمريكا و اسرائيل در منطقه تاكيد دارند .

اين مسئله حتي بارها از سوي سياستمداران تندرو جمهوريخواه نيز عنوان شده است.به عنوان مثال مايكل لدين از اعضاي برجسته موسسه آمريكن اينترپرايز، تندترين سياستمدار گذار در ميان كارگزاران بوش است كه افكار تند و مهاجمانه وي در ميان كارهاي وي نيز كاملاً مشهود است و شديداً از پيشنهاد حمله به ايران حمايت مي كنند.

اكنون نئومحافظه كاران آمريكايي كه به تهاجمي بودن سياست گذاريهايشان شناخته شده هستند در تلاشي جديد به منظورآغاز دور جديدي از تهاجم تبليغاتي و رواني بر عليه كشورمان از طريق فروشگاهي به نام " كوين تريسي" انواع پوشاك مردانه، زنانه و بچه گانه را با تبليغ " تهاجم بعدي ايران" به فروش مي رسانند.

در اين فروشگاه انواع تي شرت ها، كاپشن هاي ورزشي، كيف، وسائل نوزاد مانند پيشبند، تقويم ديواري و دفترچه يادداشت با تصوير پرچم ايران كه روي آن عبارت " تهاجم بعدي ايران" به چشم مي خورد ، به فروش مي رسد.

کد خبر 164888

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =