کم توجهی به مصوبات ابوموسی پذیرفتنی نیست

بندرعباس - خبرگزاری مهر: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان گفت: توسعه امور عمرانی شهرستان ابوموسی یکی از اولویت هاست و کم توجهی به مصوبات مربوط به ابوموسی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، ساسان مبینی در نشستی با فرماندار شهرستان ابوموسی اظهار داشت: ما همه در پیشرفت و آبادانی این شهرستان مسئولیم و مدیران، مسئولان با اراده جدی و عالی در این رابطه تلاش کنند.

وی اظهارداشت: از 40 مصوبه دولت برای شهرستان ابوموسی تا کنون 25 مصوبه اجرا شده، 9 مصوبه در دست اجراست و شش مصوبه دیگر نیز هنوز اجرایی نشده است که به همت همگانی انجام می شود.

معاون استاندار با اشاره به افزایش کارهای عمرانی و ایجاد اشتغال در ابوموسی، عنوان کرد: این جزیره در آینده ای نزدیک باید با تلاش وهمت جدی به نگین خلیج فارس تبدیل شود.

وی بیان کرد: کم توجهی به مصوبات مربوط به ابوموسی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و مصوبات مربوط به شهرستان ابوموسی باید در اولویت برنامه های مدیران قرار گیرد .

همچنین از مصوبات این نشست تشکیل چارت سازمانی و پیگیری استقرار ادارات سازمان ثبت اسناد، محیط زیست، جهاد کشاورزی، دامپزشکی، آموزش فنی و حرفه ای، اداره تعزیرات حکومتی، اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی، اداره کار و تعاون رفاه اجتماعی می توان اشاره کرد.

کد خبر 1654807

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 10 =