رقابت 374 هزار نفر در دانشگاه فنی و حرفه ای

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از رقابت 374 هزار و 811 نفر برای شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین توکلی با اعلام اینکه توزیع کارتهای شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از دوشنبه 30 مرداد ماه برای مشاهده و پرینت روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: تعداد 374 هزار و 811 نفر برای شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال1391 ثبت نام کرده اند که 128 هزار و 104 نفر آنان را داوطلبان زن و 246 هزار و 714 نفر را داوطلبان مرد تشکیل می دهند.

وی افزود: داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، برای پرینت کارت شرکت در آزمون می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی سنجش و با وارد کردن اطلاعات شخصی و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

آزمون روز جمعه 3 شهریور برگزار می شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان برگزاری این آزمونها نیز خاطرنشان کرد: آزمون کاردانی فنی و حرفه ای و غیرانتفاعی ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز جمعه، سوم شهریور ماه جاری برگزار می شود و نوبت برگزاری و نشانی حوزه امتحانی آزمون هر داوطلب روی کارت ورود به جلسه وی درج شده است.

توکلی با تاکید براینکه داوطلبان هنگام حضور در جلسه امتحان باید پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار خود را به همراه داشته باشند، گفت: داوطلبانی که موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند و یا اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار ندارند لازم است با همراه داشتن کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار شخصا به باجه رفع نقص که نشانی آنها در سایت سازمان سنجش قرار دارد مراجعه و کارت خود را از مسئول باجه دریافت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: درهای ورودی حوزه‌ های امتحانی در نوبت صبح از ساعت 7 و در نوبت بعدازظهر از ساعت 14 و 30 دقیقه بسته می شود و فرآیند آزمون نیز نیم ساعت پس از آن بسته خواهد شد.

کد خبر 1678056

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =